کد خبر : 69666تاریخ ثبت : 1396/10/17 08:12:12
 کودتای عربستان را مهندسی کردیم و مهره خودمان را در قدرت گذاشتیم ترامپ:

کودتای عربستان را مهندسی کردیم و مهره خودمان را در قدرت گذاشتیم

لایمر با اشاره به بن سلمان، توضیح می دهد ما مهره مان را در قله قرار دادیم این واقعه ی پس ازعهده داری ولی عهدی محمد بن سلمان عربستان سعودی صورت پذیرفته است.

به گزارش کوگانا،واشنگتن (رویترز) یک روزنامه نگار آمریکایی روز گذشته برخی از زوایای پنهان تصمیم گیری در کاخ سفید را مطرح کرد و نخستین بار از اظهارت دونالد ترامپ  و "کودتای عربستان سعودی" پرده برداشت.جاناتان لایمر، خبرنگار واشنگتن پست در توئیتر خلاصه ی کتابی با عنوان آتش و خشم درون کاخ سفید ترامپ را گزارش  کرد که رئیس جمهور آمریكا به دوستانش گفته است كه او در عربستان سعودی با همکاری دامادش کوشنر کودتائی را مهندسی كرده است لایمر با اشاره به بن سلمان، توضیح می دهد ما مهره مان را در قله قرار دادیم این واقعه ی پس ازعهده داری ولی عهدی محمد بن سلمان عربستان سعودی صورت پذیرفته است.

علاوه بر گزارش فوق خلاصه این کتاب را به شرح زیر می توانید دنبال نماییددر این کتاب نویسنده آمریکایی مایکل ولف پس از انجام بیش از 200 مصاحبه با مقامات مختلف آمریکا از جمله مشاور سابق ترامپ  استیوبانون از جزئیات پشت صحنه ی کاخ سفید سخن گفته است.مایکل ولف از دسترسی ناگهانی ترامپ به کاخ سفید  و داستان های درونی آنجا می گوید.

مایکل ولف، نویسنده پرفروشترین داستان چگونگی شخصیت ترامپ در مدیریت بی نظمی و آتشین مزاج سیر می کند. و صراحتاً می نویسد:9 ماه اول از دوره ریاست دونالد ترامپ، طوفانی، عصبانی و کاملا مسخره بود. شخصیت ترامپ در مدیریت بی نظمی و آتشین مزاج سیر می کند.

ولف در این کتاب فوق العاده، اطلاعات زیادی در مورد هرج و مرج در دفتر ترامپ ارائه می دهد. که با عناوین زیر آشکار است.

 کارکنان کاخ سفید واقعا در باره رئیس جمهور ترامپ چگونه فکر می کنند؟

 چرا جیمز کامی مدیر اف بی آی اخراج شد؟

 چرا استیو بانون و جرارد کوشنر( داماد) و پسر ترامپ نمی توانند در همان اتاق درکنار هم باشند؟

 پس از استعفای بانون چه کسی استراتژی دولت ترامپ را هدایت می کند؟

راز ارتباط او با ترامپ در چیست؟

آنچه  که دولت ترامپ با تولید کنندگان فیلم در آن مشترک است کدام است

هرگز پیش از این ریاست جمهوری در آن کشور مردم آمریکا را به این شکل تقسیم نکرده است" آتش سوزی و خشم" مایکل ولف نشان داده است که چگونه و به همین دلیل دونالد ترامپ به پادشاه تخلف و اختلاف نظر تبدیل شده است.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه