کد خبر : 69658تاریخ ثبت : 1396/10/16 11:16:25
سهم کنگان ازتغییرات مدیران سیاسی استان کجاست؟!

سهم کنگان ازتغییرات مدیران سیاسی استان کجاست؟!

شورای اسلامی شهر کنگان در نامه ای سرگشاده به استاندار بوشهر، خواهان توقف تبعیض های موجود نسبت به جذب نیروهای توانمند شهرستان کنگان در پست های مدیریتی و سیاسی شدند.

به گزارش کوگانا شورای اسلامی شهر کنگان در نامه ای سرگشاده به استاندار بوشهر، خواهان توقف تبعیض های موجود نسبت به جذب نیروهای توانمند شهرستان کنگان در پست های مدیریتی و سیاسی شدند.

متن این نامه که یک نسخه از آن در اختیار کوگانا گذاشته شده است را در ادامه می خوانید:

 

بنام خدا

*نامه سرگشاده به استاندار بوشهر*

 

سهم کنگان ازتغییرات مدیران سیاسی استان کجاست؟!

کنگان، نام بزرگی درگستره تاریخ قبل ازاسلام و بعد از اسلام با مردمانی در یادل که در ۴ دهه انقلاب اسلامی  بعنوان مرزداران غیورهمواره حافظ منافع ملی بوده اند. دردفاع مقدس شهدای عزیزی را تقدیم به میهن عزیز ایران اسلامی نمودند. درسازندگی همراه با تحولات منطقه وطرح بزرگ صنایع نفت و گاز در فازها بعنوان میزبان، سختی ها را متحمل شده تا چرخه اقتصاد و تلاش و اشتغال از کار نیفتد. 

امروز کنگان با نامهربانی هایی مواجه شده است که این زخم چندین ساله نیازبه التیام دارد. 

در دهه اخیر نیروهای توانمند دانشگاهی با عشق و علاقه ادامه تحصیل را در مسیر آینده خود قراردادند تا شاید دولتمردان از توان آنها در صنعت و اشتغال منطقه استفاده نمایند، اما زهی خیال باطل. 

در چینش نیروهای سیاسی منطقه و در تغییرات مدیران سیاسی متأسفانه هیچ نگاه مثبتی به نخبگان، پیشکسوتان و افراد توانمند نشده است در حالیکه شاهد تغییرات نسبی در سطح فرمانداری ها و بخشداری های منطقه هستیم.  

متأسفانه کنگان سهمی از این تغییرات نبرده است و باز هم تکرار تاریخ و بی توجهی به کنگان. 

اینک دراین مرحله حساس از حیات جمهوری اسلامی ایران ضمن تاکید بر عهد و پیمان با آرمانهای امام راحل و تجدید میثاق با مقام معظم رهبری، با صدایی رسا از این نگاه تبعیض آمیز اظهار گلایه می کنیم و مسئولین سیاسی استان و کشور و سرکارخانم الماسی نماینده مردم جنوب استان بوشهر درمجلس شورای اسلامی را متوجه این سهل انگاری ها می نمائیم و شدیداً از این  موضوع گله مندیم و خواهان توجه  ویژه به این نیروهای  توانمند و با تجربه شهرستان در پست های مدیریتی هستیم.

 

شورای اسلامی شهر کنگان

 

کنگان سومین شهرستان پرجمعیت استان بوشهر است.

 

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  حرف منصفانه | 20 دى 1396 19:44:23 | ارسال پاسخ
  0
  0
  صفر.
  شما ببینید چرا هیچ مدیر کل استانی از شهرستان کنگان نیست. چرا هیچ نیروی مهم صدا و سیما از کنگان نیست؟ چرا هیچ نیروی مهم انتظامی از کنگان نیست؟ و فرمانداران؟

  ولی خب برای باقی مدیران کنگان سکوی پرتاب و تجربه اندوزی جهت پست های کلیدی تر است؟
  مردم کنگان نجیب نیستند چون نجیب وقتی به معنای توی سری خور معنا بشه مفهوم منفی پیدا میکنه. مردم کنگان مظلوم هستند. استان ما به واسطه سه شهرستان داره اداره میشه اون هم اداره به سبکی که همه ناراضیند . خدا جای حق نشسته.
  نزدیک به 40 سال از انقلاب میگذره؛ چرا یک اسکله مناسب برای کنگان احداث نمیشه؟ دلیلش جز اینه که موقعیت تجاری بوشهر و گناوه به خطر می افته؟ حق مردم کنگان تجارت با کشورهای حوزه خلیج فارس است. فاصله قطر و دبی تا بوشهر و گناوه خیلی خیلی کمتر است و منطق هم میگه که از این سمت تجارت انجام بشه ولی مسئولین مرکز استان اجازه این اتفاق را نمی دهند.
  خواهش دارم در تصمیماتتون عدالت و خداوند را در نظربگیرید؛ چهار روز دیگر می خواهید زیر خاک بخوابید؛ اونجا چی جواب می دید؟