کد خبر : 69653تاریخ ثبت : 1396/10/14 11:10:42
فرماندار جدید کنگان یکشنبه معارفه می‌شود

فرماندار جدید کنگان یکشنبه معارفه می‌شود

فتح الله نوروزی فرماندار فعلی شهرستان جم یکشنبه هفته آتی در کنگان معارفه می‌شود.

به گزارش کوگانافتح الله نوروزی فرماندار فعلی شهرستان جم یکشنبه هفته آتی در کنگان معارفه می‌شود.نوروزی در جم از میزان رضایت اکثریت مردم این شهرستان برخوردار است و عملکرد قابل قبولی هم در این شهرستان داشته است. امام جمعه شهر جم، شورای شهر و نماینده کنگان،جم،دیر و عسلویه در مجلس با تغییر نوروری ناراضی نبودند

 عبدالنبی یوسفی فرماندار فعلی کنگان هم در عسلویه معارفه خواهد شد.یوسفی هم از فرمانداران بومی و توانمند حوزه جنوب استان بوشهر است که پیش از این فرمانداری گناوه را در کارنامه خود دارد.

یوسفی از سال 95 به عنوان فرماندار شهر کنگان معرفی شد.

فتح الله نوروزی متولد بخش ریگ شهرستان گناوه است، وی از فرهنگیان خوش نام شمال استان است که سابقه تدریس در سه مقطع تحصیلی آموزش و پرورش، کارشناس آموزش و پرورش و مربی دوره های ضمن خدمت دوره های استانی معلمان در کارنامه دارد.

نوروزی کارشناس ارشد مدیریت و برنامه ریزی است و اولین سابقه مدیریت خود سال 79 در دوران اصلاحات با معاونت آموزش و پرورش خارک آغاز کرد و تلاش ها، انگیزه وسابقه خوب وی سبب شد تا سال 81 به عنوان رئیس آموزش و پرورش خارک، دُرّ یتیم خلیج فارس منصوب شود و تا سال 87 به مدت هفت سال به عنوان رئیس آموزش و پرورش خارک و سپس منطقه شبانکاره مشغول به خدمت باشد.

فتح الله نوروزی بعد از سال 87 به تدریس در آموزش و پرورش و دانشگاه مشغول شد تا اینکه در دولت تدبیر و امید به عنوان فرماندار جم معرفی شد.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه