کد خبر : 69650تاریخ ثبت : 1396/10/13 13:01:50
خروش انقلابی مردم کنگانی علیه آشوبگران و اغتشاشگران + تصویر طنین آوای وحدت مردم با ولایت

خروش انقلابی مردم کنگانی علیه آشوبگران و اغتشاشگران + تصویر

مردم کنگان بصیر و ولایی ایران از صبح امروز بار دیگر با حضور در صحنه، 9 دی دیگری آفریدند و با حضور در خیابان‌ها و اعلام برائت از اغتشاشگران و مزدوران داخلی دشمنان قسم‌خورده ایران اسلامی با ولایت و انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند و به دشمنان ایران نشان دادند که مشکلات معیشتی و اقتصادی هیچ تأثیری بر عزم ملت بزرگ ایران در دفاع از انقلاب اسلامی و ولایت نخواهد گذاشت.

به گزارش کوگانامردم کنگان بصیر و ولایی ایران از صبح امروز بار دیگر با حضور در صحنه، 9 دی دیگری آفریدند و با حضور در خیابان‌ها و اعلام برائت از اغتشاشگران و مزدوران داخلی دشمنان قسم‌خورده ایران اسلامی با ولایت و انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند و به دشمنان ایران نشان دادند که مشکلات معیشتی و اقتصادی هیچ تأثیری بر عزم ملت بزرگ ایران در دفاع از انقلاب اسلامی و ولایت نخواهد گذاشت.

حجت السلام عباسی در راهپیمایی محکومیت اغتشاشگران در شهر کنگان  اظهار داشت:امروز عده ای معترض نسبت به بعضی مسائل اقتصادی  این درست اما اولا موضع در این اعتراض ها شود و این خواسته مردم است.

وی ادامه داد: این اعتراض ها نباید باعث شو عده ای سوء استفاده کند.

مدرس حوزه عملیه کنگان توصیه به مسئولین دادشت:برخی گرانی ها توطئه دشمن و برخی هم سوء مدیریت است و مردم وظیفه حمایت از دولت دارند چون رای دادند و حکم تنفیذ ولی فقیه خورده است.

وی بیان کرد: مردم با صبوی و سختی ها شاکر باشند پاداش بزرگی دارد اگر از این گردانه سخت بگذریم جایزه اش ظهور امام زمان (عج) است.

وی از مورد عنایت خدا بودن این انقلاب گفت: حوادث طبس و هشت سال دفاع مقدس نمونه از امداد های غیبی  بود.

وی در پایان گفت: این برهه بعد انقلاب تمام کفر و شرک در مقابل توحید و ولایت ایستاند و امروز شاهد افول قدرت های سلطه گر غربی و امریکا هستیم و دیگر جذابت ندارد.

 

 

عکس: سعید اورا

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه