کد خبر : 69646تاریخ ثبت : 1396/10/12 10:07:37
 نظرسنجی کمپین عملکرد یکساله ترامپ گزینه ی بد ندارد روزنامه میرور انگلیس

نظرسنجی کمپین عملکرد یکساله ترامپ گزینه ی بد ندارد

ترامپ که شعار آمریکا را مجددا بزرگ مطرح خواهد کرد این است که آنها به نظر دهندگان فرصتی برای انتخاب گزینه ی (بد) برای ارزیابی عملکرد سال اول ریاست ترامپ مانند ارزیابی باراک اوباما سابق رئیس جمهور در نظر نگرفته و این عبارت را حذف کرده است.

به گزارش کوگانانظرسنجی رسمی  دولت دونالد ترامپ در پایان سال اول کار نشان می دهد که رای دهندگان تنها مجاز به انتخاب "انتخاب" های مناسب (دلخواه ترامپ) هستند عالی، خوب،قابل قبول و دیگر( غیره)  که باید دیدگاه شهروندآمریکایی را درمورد ترامپ به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده ارزیابی کند.

 

این روزنامه از تفاوت ویژه کمیسیون ترامپ که شعار آمریکا را مجددا بزرگ مطرح خواهد کرد این است که آنها به نظر دهندگان فرصتی برای انتخاب گزینه ی (بد) برای ارزیابی عملکرد سال اول ریاست ترامپ  مانند ارزیابی باراک اوباما سابق رئیس جمهور در نظر نگرفته و این عبارت را حذف کرده است.

این گزارش تشریح می کند در این این کمیته یک فراخوان درقالب یک وب سایت برای جمع آوری پول برای کمپین انتخاباتی ترامپ در سال 2021 است.

 همچنان که یکی از فعالیت های این وب سایت در نحوه اهدای کمک مالی این است که اهدا کنندگان امکان خرید کالاهای امضاء شده مختلفی از طوق و رابط سگ گرفته تا مدال های ریاست جمهوری را داشته باشند.
این روزنامه درپایان تاکید می کند:   که این گام جدید در زمانی  صورت گرفته است که ترامپ همچنان ادعا می کند که  او "بهترین" در اولین سال خود نسبت سلف  دمکرات خو د اوباماست  اما این اظهارات  ترامپ به طور جدی  با تاریخ طولانی شخصی اش در صدور داده ها ی  "گمراه کننده" در مورد نسبت مقبولیت  او نزد  افکار عمومی آمریکا  ارتباط نزدیکی دارد.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه