کد خبر : 69642تاریخ ثبت : 1396/10/9 12:00:00
جانشین فرماندهی سپاه امام صادق(ع)

فتنه 88 باعث خوشحالی و امیدواری دشمن شد

مردم انقلابی کنگان در روز شنبه مصادف با 9 دی با حضور با شکوه و پرشور خود در مصلی نماز جمعه تجدید بیعتی با انقلاب اسلامی داشتند و با شعارهایی، انزجار خود از فتنه‌گران و دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران اعلام کردند.

به گزارش کوگانامردم انقلابی کنگان در روز شنبه مصادف با 9 دی با حضور با شکوه و پرشور خود در مصلی نماز جمعه تجدید بیعتی با انقلاب اسلامی داشتند و با شعارهایی، انزجار خود از فتنه‌گران و دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران اعلام کردند.

سخنران ویژه مراسم‌ گرامی‌داشت یوم الله 9 دی ماه در مصلی نماز جمعه شهر کنگان برگزار شد، سرهنگ خرمدل جانشین فرماندهی  سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر بود.

سرهنگ خرمدل در تجمع مردم شهر کنگان که به مناسبت حماسه ۹ دی برگزار شد اظهار داشت :امروز شما به ندای رهبری لبیک گقتید و روز 9 دی ماه یوم الله است.

وی با تاکید بر اینکه تنها راه تسلط دشمنان بر ایران ایجاد دودستگی و چنددستگی در کشور است، ادامه داد: اوج دشمنی دشمنان بر علیه نظام اسلامی ایران فتنه سال ۸۸ بود.

جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به اینکه فتنه ۸۸ تخریب و ویرانی بر نظام تحمیل کرد که جنگ بر ما تحمیل نکرده بود، افزود: در فتنه ۸۸ باور و اعتقادات دینی مردم تخریب شد.

وی با بیان اینکه تمام برنامه‌ها و فتنه‌ها علیه ما در خارج و آمریکا مدیریت می‌شد، تصریح کرد: برنامه‌ها و فتنه‌های دشمنان به خورد برخی از مسئولان و نخبگان داده می‌شد و سرباز دشمن می‌شدهند.

سرهنگ خرمدل تاکید کرد: ما باید به رهبر بصیر، آگاه، هوشیار و شایسته افتخار کنیم که اگر چنین اتفاقی در هر کشور دیگری رخ می‌داد آن کشور از هم می‌پاشید.

وی با بیان اینکه استقامت امام خامنه‌ای نگذاشت مردم‌سالاری دینی در ایران خدشه‌ای بر آن وارد شود، گفت: ۹ دی مظهر ولایت‌مداری، بصیرت مردم و همدلی بود.

خرمدل با اشاره به اینکه مسئولان نباید در نقش اپوزوسیون دشمن بازی کنند، یادآور شد: با آمار دادن کارها و عدم فعالیت‌های گذشته و آینده مشکل مردم حل نمی‌شود.

وی با بیان اینکه آنهایی که در قبال نظام و مردم خطار کرده‌اند باید پاسخگو باشند، ادامه داد: همه مسئولان باید به مردم و نظام پاسخگو باشند

جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) درمورد کسانی که شعار نه غزه نه لبنان ،جانم فدای ایران گفت: کسانی که این شعار می دهد چندتا از شما در جنگ  هشت ساله دفاع مقدس شرکت کردند و چندتا شهید و جانباز دادند

وی در پایان گفت: فتنه سال 88 دشمن این کشور را خوشحال و امیدوار کرد و هر کس مردم نا امید کند فتنه گر است.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه