کد خبر : 69619تاریخ ثبت : 1396/10/4 09:59:26
 جلسه ستاد هماهنگی بزرگداشت حماسه نهم دی در کنگان برگزار شد+ تصویر

جلسه ستاد هماهنگی بزرگداشت حماسه نهم دی در کنگان برگزار شد+ تصویر

در آستانه سالروز میثاق امت با ولایت ، جلسه ستاد هماهنگی بزرگداشت حماسه نهم دی در کنگان برگزار شد.

به گزارش کوگانا،امام جمعه کنگان در این جلسه گفت: 9 دی حماسه ای ماندگار در نظام دینی است.

حجت الاسلام محمود محمودی افزود: حماسه 9 دی تجلی و نماد پشتیبانی ملت از ولایت و نظام دینی بود.

وی با تاکید بر ضرورت همدلی و کمک به فضای همگرایی در کشور بیان کرد: 9 دی روز به چالش کشاندن دولت و دیگر قوا نیست و نباید فضای همدلی را مخدوش کرد و همدلی ملت و دولت ضروری است.

امام جمعه کنگان عنوان داشت: 9 دی روز اعلام انزجار از فتنه و فتنه گرانی است که با حمایت دشمنان ، اصل و اساس نظام یعنی ولایت و براندازی حکومت دینی را نشانه گرفته بودند و با توهین به مقدسات وقاحت را به اوج رساندند.

محمودی گفت: ملت ولایی ، بیدار و با بصیرت ایران اسلامی و طیف ها و جریانات سیاسی مختلف با حضور یکپارچه خود در روز 9 دی ماه مشت محکمی به دهان سران فتنه و حامیان غربی شان زدند و این یوم الله در حقیقت روز میثاق امت با ولایت و بصیرت و دشمن شناسی است.

وی در پایان با دعوت از اقشار مختلف مردم و جریانات سیاسی اظهار نمود: ملت ایران با حضور پرشور در یوم الله نهم دی این بار هم اعلام خواهند کرد اگر کسانی بخواهند علم فتنه گری را برپا کنند همین امت آنها و علم شان را سرنگون خواهند کرد.

لازم به ذکر است مراسم حماسه بزرگ 9 دی روز شنبه ساعت 9 صبح با سخنرانی سرهنگ خرم دل جانشین سپاه امام صادق  استان بوشهر در مصلای کنگان برگزار خواهد شد.


اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه