کد خبر : 69611تاریخ ثبت : 1396/10/2 13:15:44
ساختمان زایشگاه در مرکز شهر کنگان ساخته خواهد شد با مشارکت خیر کنگانی

ساختمان زایشگاه در مرکز شهر کنگان ساخته خواهد شد

با مشارکت خیر کنگانی ساختمان زایشگاه در مرکز بیمارستان امام خمینی(ره) شهر کنگان ساخته خواهد شد

به گزارش کوگانا،فرماندار کنگان گفت: مشارکت در این امر خیر باید به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود و انشاء الله در آینده شاهد تحول عظیمی در حوزه سلامت با مشارکت نیکوکاران باشیم .

مهندس عبدالنبی یوسفی با بیان اینکه باید از تجربیات گذشته نیاکان خود درس بگیریم اظهار داشت: همه ما وظیفه داریم از کارهای خیر در جهت صحیح استفاده  کنیم تا به نتایج مطلوب تری برسد، لذا احداث چنین مرکزی در کنگان باعث می شود که مردم کنگان بتوانند از خدمات آن استفاده نمایند.

وی افزود: تحقق این امر موجبات خوشحالی مردم و اثر بخشی آن در حوزه سلامت و همچنین ادای دین به مردم شریف این شهر است.

فرماندار کنگان در ادامه از پیشنهاد تخصیص اعتبار در شورای راهبردی در حوزه سلامت خبر دادند و گفت: امسال مبلغ 5 میلیارد تومان در شورای راهبردی به حوزه سلامت پیشنهاد شده است که این مبلغ می تواند کمک شایانی به حوزه سلامت نماید. و بحث درمان یکی از مسائل مهم شهرستان است و باید نگاه ویژه ای به آن داشت.

این مقام عالی دولت گفت: این کار نیک خانواده بزرگ کنگانی که از وصایای پدر نیکوکارشان می باشد را ارج می نهیم و امیدوارم سایر هموطنان نیز با الگو برداری از این اقدام شایسته شاهد مشارکت بیش از پیش آنان در این حوزه باشیم.

در این نشست معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر با بیان اینکه یکی از مهمترین اهداف حوزه سلامت خدمت به جامعه است گفت: با اجرای طرح تحول نظام سلامت در بخش بهداشت و درمان در سال های اخیر گام های بلندی در این زمینه برداشته شده است این طرح یکی از خدمات ارزشمند دولت تدبیر و امید است، که سبب رضایتمندی عمومی شده است. دکتر ایرج بیژنی گفت: این زایشگاه در محل و محوطه بیمارستان 192 تختخوابی حضرت امام خمینی (ره) شهر کنگان و با زیربنای 3000 متر مربع در سه طبقه در زمینی به مساحت 700 متر مربع به دست  این خیر نیکوکار بنا خواهد شد.

ورثه مرحوم کنگانی در این نشست گفت: یکی از وصایا و اعتقاد قلبی مرحوم کنگانی بر این بود که بتواند در حوزه سلامت خدمتی به شهرستان نماید.

وی افزود: گزینه های متعددی در اجرای خدمات رسانی به شهرستان وجود داشت اما در حوزه سلامت (زایشگاه) دارای اهمیت بیشتری بود و تصمیم گرفتیم نسبت به احداث آن اقدام نماییم.

داریوش کنگانی در ادامه بیان داشت: امیدوارم این اقدام ما باعث شادی و آوردن لبخند بر لبان خانواده هایی که در این مکان فرزندشان به دنیا خواهد آمد، باشد.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  طاها مرادی | 2 دى 1396 18:34:27 | ارسال پاسخ
  0
  0
  باسلام ضمن تشکر وقدردانی از نیت خیر این خیر محترم وارزوی علودرجات ومحشورشدن روح امواتش با سالارشهیدان ...بنده حقیر واقعا در مدیقه هستم سه تابچه مدرسه ای بدون سرپناه بدون شغل ودرامدی ۷ماهه کرایه خونه هم ندادم پول اب برق وخلاصه مشکلات دیگر به هردری هم میزنم شانس ندارم همین روزاست که صاحب خانه خونه رو ازمون بگیره .اگه یکی به ادمی مث ما کمک کنه جهت سرپناه امن حتی خونه رهنی باشه به اسم خودش که ما از کرایه راحت بشیم بخدا هرچه کارگری کنم باید خرج مدرسه وخوراک بشه توان کرایه ندارم اگر خیر باشه همینه که هم ما هر روز واسه شادی امواتش قران وزیارت عاشورا نذر میکنیم هم هروقت خواستیم خونه رو تحویل بدیم ایشون پولشو میگیره شرمنده از این که درد دل منو گوش کردین
  مجيد كوثري | 4 دى 1396 17:49:42 | ارسال پاسخ
  0
  0
  با سلام به خانواده مرحوم حسين كنگاني
  كار خير هيچ زماني فراموش نمي شود درود بر حاج داريوش كنگاني
  جهت شادي روح مرحوم حاج حسين كنگاني صلوات .