کد خبر : 69602تاریخ ثبت : 1396/9/24 14:00:26
اراده قوی برای مبارزه با منکرات وجود ندارد/جلوی موسیقی های مختلط و حرام و مراسم های ختمی که موجب ایذاء مردم می شود گرفته شود امام جمعه موقت کنگان:

اراده قوی برای مبارزه با منکرات وجود ندارد/جلوی موسیقی های مختلط و حرام و مراسم های ختمی که موجب ایذاء مردم می شود گرفته شود

حجت الاسلام والمسلمین مهدی حیدری در خطبه های نماز جمعه این شهر با محکوم نمودن اقدام وقیحانه رییس جمهور آمریکا و اعلام قدس شریف بعنوان پایتخت رژیم جعلی صهیونیست افزود: قدس متعلق به فلسطین و جزء جدایی ناپذیر جهان اسلام است و دشمن آرزوی شوم خود را به گور خواهد برد.

به گزارش کوگاناحجت الاسلام والمسلمین مهدی حیدری در خطبه های نماز جمعه این شهر با محکوم نمودن اقدام وقیحانه رییس جمهور آمریکا و اعلام قدس شریف بعنوان پایتخت رژیم جعلی صهیونیست افزود: قدس متعلق به فلسطین و جزء جدایی ناپذیر جهان اسلام است و دشمن آرزوی شوم خود را به گور خواهد برد.

وی بیان کرد: دشمن تنها به گرفتن بیت المقدس راضی نیست و آنها می خواهند فلسطین را از امت اسلام بگیرند.

امام جمعه موقت کنگان عنوان داشت: تصمیم شتابزده و احمقانه ترامپ و صهیونیست ها موجب بیداری جهان اسلام و وحدت بیشتر امت اسلام شده است.
 
حیدری افزود: اکنون چهره خبیث صهیونیست های کودک کش و آمریکایی های جنایتکار بیش از پیش بر ملا و به تعبیر شهید استاد مطهری اینها مصداق بارز شمرهای زمان اند.
 
وی در بخش دیگر با گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت الله دکتر مفتح و نکوداشت هفته وحدت حوزه و دانشگاه ، به تلاش دشمن برای ایجاد شکاف در بین این دو نهاد بزرگ و تاثیرگذاری دینی ، علمی و آموزشی و فرهنگی اشاره و خاطر نشان ساخت: وحدت حوزه و دانشگاه از ضروریات اجتناب ناپذیری است که موجب یاس دشمن خواهد شد.
 
حیدری در بخش دیگر با انتقاد از برگزاری کنسرت های مختلط در شهر و نیز پخش موسیقی در عروسی ها با صدای بلند و ناراحتی مردم از این موضوع گفت: بیشتر اوقات صدای موسیقی تا پاسی از شب به گوش می رسد که مسئولین مربوطه و مردم بایستی جلوی این فعل حرام را بگیرند.
 
وی با انتقاد از کوتاهی مسئولین در این زمینه افزود: اراده قوی برای مبارزه با منکرات وجود ندارد.
 
خطیب جمعه در پایان این بخش از سخنان به موضوع مجالس ختم پرداخت و بیان کرد: حتی مراسم ختمی که موجب اذیت و آزار مردم شود حرام است و نباید عمل حرام ایذاء مومنین صورت گیرد.
 
 
اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه