کد خبر : 69419تاریخ ثبت : 1396/8/27 12:13:24

کدام بازیکنان در نقل و انتقالات می توانند به پرسپولیس بروند؟

گفته می شود سرخپوشان پایتخت فقط می توانند بازیکنانی را جذب کنند که از 15 شهریور تاکنون با تیمی قرارداد نداشته باشند تا بتوانند به پرسپولیس بپیوندند.

به گزارش کوگانا

سرخپوشان پایتخت به علت محرومیت نقل و انتقالاتی نمی توانند بازیکنی برای نیم فصل دوم لیگ هفدهم جذب کنند. 

همچنین لیست بازیکنان بزرگسال پرسپولیس پر است و برانکو برای جذب بازیکن مدنظرش باید بازیکنی را از لیست خود خارج کند. 

گفته می شود سرخپوشان پایتخت فقط می توانند بازیکنانی را جذب کنند که از 15 شهریور تاکنون با تیمی قرارداد نداشته باشند  تا بتوانند به پرسپولیس بپیوندند. البته با بررسی لیست تیم ها متوجه می شویم که حتی متوسط ترین بازیکنان لیگ هم در تیمی مشغول به بازی هستند و به همین دلیل گزینه خاصی پیش روی برانکو نیست . 

اشکان دژاگه تنها گزینه ای است که شرایط جذب بازیکن از سوی پرسپولیس  را دارد اما سرمربی پرسپولیس اعلام کرده که دژاگه را نمی خواهد.

با توجه به اینکه لیست بزرگسال پرسپولیس تکمیل است، براین اساس این تیم برای جذب بازیکن آزاد باید یک نفر  را از لیست خود خارج کند که به نظر می رسد احسان علوان زاده به درب خروجی باشگاه نزدیک شده باشد. 

علوان زاده با وجود اینکه بازیکن با استعدادی است اما در دو فصل اخیر نتوانسته ببه بازیکن ثابت پرسپولیس تبدیل شود. در ابتدای فصل این بازیکن به عنوان سهمیه زیر 23 سال به پرسپولیس پیوسته بود و بعد به لیست بزرگسال اضافه شد. سرخپوشان پایتخت می توانستند این بازیکن از لیست خود خارج کنند و بازیکن دیگری چذب کنند اما برانکو به او اعتماد کرد تا او برای یک فصل دیگر در پرسپولیس باقی بماند. 

به هر حال برانکو می تواند علوان زاده را از لیست بازیکنان خود خارج کند تا بازیکن آزاد قبل از شروع محرومیت تیم در نقل و انتقالات به خدمت بگیرد.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه