کد خبر : 69339تاریخ ثبت : 1396/8/7 11:33:25

اعزام 6 اکیپ امداد و درمان جامعه پزشکی بسیج استان بوشهر به اربعین حسینی

مسوول بسیج جامعه پزشکی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر از اعزام 6 اکیپ امداد و درمان جامعه پزشکی بسیج استان بوشهر به اربعین حسینی خبر داد.

به گزارش کوگانا

مرادعلی فولادوند صبح امروز در جلسه توجیهی کادر امداد و درمان اعزامی به اربعین حسینی با تاکید بر اینکه اجتماع عظیم اربعین حسینی مانور اسلامی و شیعه است، اظهار داشت: ما هر چه ابهت و اقتدار بیشتری در این اجتماع نشان دهیم ارزشمندتر است.

وی با تاکید بر این که پزشکان و کادر اعزامی با خدمت‌گذاری خوب خود باید بهترین اثرگذاری بر زوار داشته باشند، تصریح کرد: ما باید خدمت به زوار را به بهترین شکل ممکن داشته باشیم.

مسوول بسیج جامعه پزشکی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با تاکید بر این که ما در این خدمت باید قصد قربت داشته باشیم، بیان داشت: هیچ قربتی بهتر از خدمت به زوار امام حسین(ع) و نزدیک شدن به خدا نیست.

وی با اشاره به این که ما به نمایندگی از جمهوری اسلامی ایران در خدمت به زوار امام حسین(ع) در عراق خواهیم بود، گفت: اکیپ مرکزی امداد و درمان استان بوشهر در موکب عمود 736 خواهد بود.

فولادوند با بیان این که داروهای مناسب از طریق کمک‌ها و مساعدت‌های استانی برای استفاده زوار اربعین حسینی تامین شده است، تصریح کرد: ما در خدمت‌رسانی به زوار امام حسین(ع) در پیاده‌رویی اربعین حسینی پنج اکیپ ثابت و یک اکیپ مرکزی امداد و درمان داشته که شامل شانزده پزشک  و 54 پرستار است.

وی با تاکید بر اینکه افتخار بسیج و بسیجی این است که در همه شرایط بانی کار خیر برای اقشار مختلف مردم باشد، گفت: سازمان‌های بین‌المللی جز آرزوهای همیشگی‌شان است که بتوانند تعدادی نیروی متخصص و زبده را همچنین گروه‌هایی دور هم جمع کنند.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه