کد خبر : 69337 تاریخ ثبت : 1396/8/7 11:32:12

کمیته امداد مصداق عینی رفع محرومیت در جامعه است

بخشدار مرکزی بندر ریگ گفت: کمیته امداد از مهمترین آرمان‌های حضرت امام و نظام است که به عنوان یک مصداق عینی برای رفع محرومیت تلاش می‌کند.

به گزارش کوگانا

مسعود شیرافکن صبح امروز در نشست با قائم مقام کمیته امداد استان بوشهر اظهار داشت: کمیته امداد از مهمترین آرمان‌های حضرت امام و نظام است که به عنوان یک مصداق عینی برای رفع محرومیت تلاش می‌کند.

وی افزود: اگرچه شدت فقر در بندرریگ شکننده نیست اما برای بخش بندرریگ با 12 هزار نفر جمعیت وجود یک‌هزار و 200 نفر زیاد است که از کمیته امداد می‌خواهیم فکری به حال این تعداد برای کاهش میزان جمعیت تحت پوشش با انجام توانمندسازی کنند.

بخشدار مرکزی بندر ریگ تصریح کرد: وجود آسیب‌های اجتماعی سبب می‌شود که در یک چرخه‌ای میزان تحت حمایت‌های کمیته امداد افزایش یابد که ضروری است همه دستگاه‌ها در راستای کاهش اسیب های اجتماعی تلاش کنند.

شیرافکن تصریح کرد: راه برون رفت برای وجود برخی از این مشکلات اشتغال است که به دنبال طرح‌های روستامحور به دنبال اشتغال آنها تلاش می‌کنیم.

وی یادآور شد: مشکل ساختار مدیریتی فراموش‌کردن ارزش‌های اولیه انقلاب است و اگر در طول سال‌های پس از دهه شصت این ارزش‌ها سرلوحه مدیران قرار می‌گرفت شاهد برخی از مشکلات نبودیم که دولت تدبیر و امید با این نگاه انقلابی به دنیال خدمت به مردم است و در عمل نیز آن را نشان داده است.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه