کد خبر : 69304 تاریخ ثبت : 1396/8/7 09:28:23
اعزام 400 دانش آموز کنگانی به مناطق عملیاتی فرمانده سپاه شهرستان کنگان:

اعزام 400 دانش آموز کنگانی به مناطق عملیاتی

جلسه راهیان نور دانش آموزی با حضور مدیر آموزش و پرورش ، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه ، کارشناس حراست و مسئولان بسیج دانش آموزی و بسیج فرهنگیان در سالن جلسات بسیج سپاه کنگان برگزار شد.

به گزارش کوگانا، شاکر محیسن رئیس آموزش و پرورش کنگان، ضمن محکوم کردن یاوه گویی های رییس جمهور آمریکا گفت: سپاه بعنوان یکی از نهادهای انقلابی ونهادی که در پای نهال انقلاب خون های بسیاری ریخت و نقش اساسی ایفا کردمحبوب مردم ایران است.

محیسن گفت : اینجانب بعنوان یک مسئول در نهاد تعلیم و تربیت ، این یاوه گویی ها را محکوم می کنم و همه می دانند، حاصل این یاوه گویی های این ابله (ترامپ ) غیر از همراهی، همدلی و وحدت بین اقشار مردم ایران اسلامی چیز دیگری در بر نخواهد داشت.

مدیر آموزش وپرورش از تعامل خوب سپاه با آموزش و پرورش تشکر کرد و افزود: از زمان فرمانده قبل این تعامل برقرار شد و اکنون نیز به بهترین نحو ادامه دارد.

وی بیان کرد: وقتی سخن از راهیان نور به میان می آید سخن از ورود به سرزمین و محیط عشق است محیطی که هر رزمنده بهترین سرمایه خودش که جانش باشد تقدیم انقلاب کرد.

محیسن در مورد حضور در مناطق جنگی گفت: انسان وقتی وارد مناطق عملیاتی می شود می توان گفت به جنون معنوی می رسد و تاثیرات عجیبی بر روح و روان انسان می گذارد.

وی تاکیدکرد : اردوهای راهیان نور دست یابی به آنچه در دفاع مقدس بر جوانان این مرزبوم گذشته و قرار گرفتن در حال و هوای جنگ است و آن حلقه وصلی بین گذشته و آینده است و از بر کات اردوهای نور ، تربیت نسل انقلابی ومقاوم است و امروزه مناطق جنگی دار الشفا است.

سرهنگ تاجیک فرمانده سپاه پاسداران شهرستان کنگان ضمن گرامیداشت یاد شهدای کربلا و ورود به ماه صفر از تاثیر اردوهای راهیان نور بر روح و روان دانش آموزان گفت و افزود: امسال مجوز اعزام 400دانش آموز به راهیان نور داریم که امیدواریم این سهمیه صد درصد جذب شود.

وی افزود: در این اردو از راویان با تجربه استفاده خواهیم کرد و برنامه های متنوعی از جمله پخش کلیپ اردوهای راهیان نور برگزار شده در سالهای گذشته خواهد بود.

در پایان برنامه های هفته بسیج تشریح شد.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه