کد خبر : 69253 تاریخ ثبت : 1396/8/5 14:36:49
رفع مشکل بیکاری جوانان نیازمند عزمی همگانی است / اشتغال مهمترین دغدغه جوانان و خانواده ها امام جمعه موقت کنگان:

رفع مشکل بیکاری جوانان نیازمند عزمی همگانی است / اشتغال مهمترین دغدغه جوانان و خانواده ها

حجت الاسلام والمسلمین مهدی حیدری در اجتماع نمازگزاران این شهر با اشاره به بیکاری جوانان اظهار داشت: همه باید در برابر اشتغال جوانان این منطقه احساس مسئولیت کنند و هر کسی می تواند برای برداشتن موانع در این راه کمک کند.

به گزارش کوگانا،حجت الاسلام والمسلمین مهدی حیدری در اجتماع نمازگزاران این شهر با اشاره به بیکاری جوانان اظهار داشت: همه باید در برابر اشتغال جوانان این منطقه  احساس مسئولیت کنند و هر کسی می تواند برای برداشتن موانع در این راه کمک کند.

وی افزود: بیکاری علاوه بر جوانان خانواده ها را هم کلافه کرده است.

حیدری اظهار داشت: کمک به اشتغال جوانان از مصادیق کار خیر و بزرگ است.

خطیب جمعه در بخش دیگری از سخنان خود با گرامیداشت یاد و خاطره شهید حسین فهمیده و شهدای دانش آموز ، وحدت را رمز و راز پیروزی ملت ایران دانست و خاطر نشان کرد: حفظ نهضت امام خمینی (ره) و تحکیم پایه های انقلاب اسلامی ایران راه تداوم خط شهیدان است.

وی به پیروزی های جبهه مقاومت در عراق و سوریه و روند رو به رشد اضمحلال گروهک تروریستی داعش بیان داشت: پیروزی ارتش و نیروهای مردمی در عراق و سوریه و نابودی داعش ثمره خون شهدای مظلوم مدافعان حرم است.

حیدری در پایان با تسلیت شهادت امام حسن مجتبی علیه السلام ، به سالروز شهادت عمار و یاسر اشاره و عنوان کرد: امروز نیز ولی فقیه زمان نیازمند عمارها و یاسرهایی است که تا آخرین لحظه در کنار ولی فقیه زمان شان باشند.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه