کد خبر : 69220 تاریخ ثبت : 1396/7/30 12:55:24

سپاه در استان بوشهر آماده کمک به دولت در اجرای برنامه‌های فرهنگی عمرانی است

مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان بوشهر گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استان بوشهر آمادگی خود را برای کمک به دولت در اجرای در اجرای طرح‌های عمرانی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی اعلام می‌ کند

به گزارش کوگاناحجت‌الاسلام حسین دشتی بعد از ظهر امروز در نشست فرماندهان سپاه استان بوشهر با استاندار بوشهر، اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مولد انقلاب است و به دنبال حفظ، حراست و صیانت از انقلاب و اصل نظام از هر کوششی دریغ نمی‌ورزد.

وی افزود: بر اساس ماموریت‌های محوله، هر جایی که انقلاب و نظام احساس نیاز کند، سپاه به رسالت خود عمل کرده و با اقدام انقلابی به دنبال حفظ نظام است.

مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان بوشهر تصریح کرد: با توجه به این که اجرای طرح‌های فرهنگی از اولویت‌های سپاه در عرصه خدمت به نظام و مردم است به دنبال اجرای این برنامه‌ها از طریق پایگاه‌های مقاومت، حوزه‌ها و نواحی بسیج  هستیم که گام‌های مناسبی نیز برای اجرای این برنامه‌های فرهنگی برداشته می‌شود.

دشتی ادامه داد: با توجه به ظرفیت خوبی که در مجموعه سپاه و بسیج در سطح استان وجود دارد و نظر به وجود توانمندی‌های خوب اقتصادی در سطح استان بوشهر، سپاه آماده همکاری با دولت جهت اجرای طرح‌ها بر اساس ظرفیت‌های موجود است.

وی عنوان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استان بوشهر آمادگی خود را برای کمک به دولت در اجرای در اجرای طرح‌های عمرانی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی اعلام می‌کند.

مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان بوشهر یادآور شد: با توجه به این که نیروهای دلسوز و متخصص در سطح استان خواستار داشتن استانی توسعه‌یافته هستند و انگیزه لازم برای خدمت به نظام، انقلاب و مردم دارند، انتظار می‌رود که مجموعه مدیریتی استان از این ظرفیت علمی مناسب که برگرفته از نخبگان هستند برای پیشرفت استان استفاده کند.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه