کد خبر : 69217 تاریخ ثبت : 1396/7/30 12:53:33

خانواده‌ها نباید ارتباط خود را با مدارس قطع کنند

رییس اداره آموزش و پرورش منطقه بردخون گفت: خانواده‌ها نباید ارتباط خود را با مدارس قطع کنند که اگر می خواهیم فرزندانی موفق و با نشاط داشته باشیم باید به واقعیات دنیای امروز و خواسته‌ها و مطالبات بچه‌ها اهمیت دهیم .

به گزارش کوگانا

ظهیر محمودی صبح امروز در آیین گرامیداشت هفته پیوند در دبیرستان متوسطه اوّل نجات الهی بردخون اظهار داشت: مشارکت همه جانبه در مدارس همیشگی و مستمر باشد.

وی با اشاره به جایگاه پیوند اولیا و مربیان در مدارس، افزود: نظام تعلیم و تربیت متعلق به گروه یا صنف خاصی نیست و همه اقشار باید برای پیشرفت و تحول در آن تلاش کنند که حضور اولیا در مدارس و همفکری با فرهنگیان بهترین راهکار جهت اجرای برنامه‌ها و اهداف تعیین شده است.

محمودی اضافه کرد: خانواده‌ها نباید ارتباط خود را با مدارس قطع کنند که اگر می خواهیم فرزندانی موفق و با نشاط داشته باشیم باید به واقعیات دنیای امروز و خواسته‌ها و مطالبات بچه‌ها اهمیت دهیم و برای رفع مشکلات با خرد جمعی تلاش و همت کنیم.

رییس اداره آموزش و پرورش منطقه بردخون ادامه داد: خطرات و آسیب‌های زیادی در کمین دانش‌آموزان است و اگر از آن غفلت کنیم ممکن است مسیری را انتخاب کنند که عاقبتش پشیمانی خواهد بود.

وی بیان کرد: مطالبه‌گری و پرسش‌گری برای دانش‌آموزان ضروری است و افزایش آگاهی نسبت به مسائل پیرامونی، تقویت روابط خانوادگی و ارتباط با مراکز آموزشی و پژوهشی و حرکت هدفمند در راستای سند تحول بنیادین می‌تواند جهاد علمی را به مقصود نزدیک‌تر کند.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه