کد خبر : 69171تاریخ ثبت : 1396/7/28 13:59:33
نابسامانی ساحل سیراف نگران کننده است امام جمعه سیراف:

نابسامانی ساحل سیراف نگران کننده است

امام جمعه سیراف حجت السلام عاشوری گفت: مسأله اقتصاد، مسأله اولويّت ‏دار كشور است؛ نه فقط امسال، كه چند سال است اين مسأله در رأس اولويّت هاى فورى كشور قرار دارد و نياز به تحرّك اقتصادى به شكل صحيح و با برنامه‏ ريزى صحيح، در اين چند سال محسوس بوده است و كارهايى هم شده است.

به گزارش کوگانا امام جمعه سیراف حجت السلام عاشوری گفت: مسأله اقتصاد، مسأله اولويّت ‏دار كشور است؛ نه فقط امسال، كه چند سال است اين مسأله در رأس اولويّت هاى فورى كشور قرار دارد و نياز به تحرّك اقتصادى به شكل صحيح و با برنامه‏ ريزى صحيح، در اين چند سال محسوس بوده است و كارهايى هم شده است.

وی ادامه داد: اولويّت امروز ملّت ايران، مسأله اقتصادى است و توجّه كنيد كه اولويّت دشمن هم مسأله اقتصادى است، يعنى امروز دشمنان جمهورى اسلامى براى اين‏كه بتوانند اهداف خودشان را در مورد ايران و ايرانى و جمهورى اسلامى محقّق كنند، دنبال راهكارهاى اقتصادى و يا به تعبير درست ‏تر، دنبال ضربه ‏زدن اقتصادى به ملّت ايرانند.

حجت السلام عاشوری بیان کرد: لذا از همه مسئولین می خواهیم باتوجه به تاکید رهبری در دیدار با نخبگان نسبت به عمل به راهبرد اقتصاد مقاومتی ونگاه به درون کشور به برنامه اقتصاد مقاومتی جامه عمل بپوشانند که راه برون رفت مشکلاتی همچون گرانی و اشتغال اقتصاد مقاومتی است.

امام جمعه سیراف در پایان واكنش شايسته دولت در قبال جسارت ترامپ گفت:واکنش رييس جمهور و وزير خارجه در برابر ياوه‏ گويى‏هاى رييس جمهور آمريكا از قدرت و صلابت لازم برخوردار بوده و مى‏تواند حامل پيام محكمى دال بر يكپارچگى ملت و دولت در برابر دشمنان باشد.

امام جمعه سیراف در مورد وضعیت ساحل شهر سیراف گفت:عده ای از مومنین و متدینین و بسیجیان از وضعیت ساحل سیراف ابراز نگرانی کرده‌اند باید هم نگران باشند.آن طور که به بنده گزارش داده شده است وضعیت ساحل شهرسیراف واقعا نگران کننده است.

وی در پایان گفت: اول موضوع شنا کردن در ساحل سیراف است که من از مجموعه شورا و شهرداری می خواهم ساحل را ساماندهی کند و تابلوهایی برای ممنوعیت شنا در سطح شهر و یا جانمایی برای جاهای مخصوص شناکردن در ساحل قرار دهد همچنین در ساحل حمام ایجاد کنید و یا کانکس بگذارید تا کسانی که از شنا می آیند همانجا لباس عوض کنند تا نخواهند با بدن عریان وارد شهر شوند و وضعیت شب های جمعه و شنبه یا همان شب های آخر هفته در سیراف است که واقعا نگران کننده می باشد.باید ستاد امر به معروف و نهی از منکر احیاء شود و نیروی انتظامی نیز با منکرات به طور جدی برخورد کند . بعضی ساحل جمهوری اسلامی را با سواحل غرب اشتباه گرفته اند. اول تذکر لسانی اگر افاقه نکرد برخورد شود

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه