کد خبر : 69168تاریخ ثبت : 1396/7/25 15:18:07
 نبود درآمد پایدار مهمترین مشکل شهرداری بنک است شهردار بنک:

نبود درآمد پایدار مهمترین مشکل شهرداری بنک است

شهردار جدید بنک در نشست با خبرنگاران شهرستان کنگان گفت: باید به مردم آموزش داد تا مطالبه گر باشند و حق خود را مطالبه کند. مردم به عنوان ارباب ما هستند و ما خدمات گذار مردم هستیم.

به گزارش کوگانا، شهردار جدید بنک در نشست با خبرنگاران شهرستان کنگان گفت: باید به مردم آموزش داد تا مطالبه گر باشند و حق خود را مطالبه کند. مردم به عنوان ارباب ما هستند و ما خدمات گذار مردم هستیم.

وی ادامه داد: شیوه مدیرت من بر پایه شفا سازی و انتقاد پذیری است و اینقدر جسارات دارم گه بگویم اشتباه کردم. و معذرت خواهی کنم.

ریحانی نیا اعتبار سال ۹۶ شهر بنک را در دو بخش عنوان کرد و ابراز داشت: از اعتبارات شهر بنک می توان به پنج میلیارد تومان اعتبار از محل تملک دارایی استان ا اشاره کرد که ۲ و نیم میلیارد از آن بدهی های شهرداری بابت پروژه های عمرانی قبل است که در دوره چهارم شورا انجام شده و صرف آنها خواهد شد.همچنین بخش دیگری از اعتبارات، بودجه داخلی شهرداری است که در سال ۹۶ این مبلغ به سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان می رسد.

وی گفت: بدهی شهرداری از منابع داخلی رقمی نزدیک به یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان هست.

شهردار بنک در ادامه گفت: نبود درآمد پایدار مهمترین مشکل شهرداری بنک است.

ریحانی نیا ابراز داشت: پروژه اتصال شهر بنک به ساحل یکی از بهترین نمونه های پروژه ادوار گذشته است چون با توجه به ساحل بسیار گسترده، زیبا، بکر و مناسبی که در اختیار داریم می توانیم از ظرفیت های دریا به نحو مطلوبی بهره بگیریم.

وی در مورد برنامه آینده خود بیان کرد: مهترین برنامه بهسازی ۱۳ پارک محله، احیاء پارک کوهستان و چمن منصوعی بانوان که تا پایان سال به بهره برداری می رسد.

وی در پایان گفت: شهرداری یکی از نهادهای مهم شهری است که روزانه مردم بیش از همه، مستقیم با این نهاد خدمات رسان در ارتباط هستند و می توان گفت شهرداری پیگیر رفع مشکلات و خواسته های شهری و شهروندان است و بدلیل اینکه در شهر بنک خیلی از ادارت شعبه ندارند رجوع مردم بیشتر سمت شهرداری است.

 

 

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه