کد خبر : 69154تاریخ ثبت : 1396/7/23 16:28:04
ابراهیم ثابت رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کنگان معرفی شد+ تصویر

ابراهیم ثابت رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کنگان معرفی شد+ تصویر

ابراهیم ثابت را به عنوان مسئول اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کنگان در دفتر فرماندار شهرستان کنگان معرفی شد.

به گزارش کوگاناعبدالنبی یوسفی فرماندار کنگان در این آیین با اشاره به اینکه دیدگاه دولت بر توسعه صنعت گردشگری و سرمایه گذاری در این بخش است و شهرستان کنگان دارای زیر ساخت های گردشگری زیادی از قبیل سیراف کهن، بازار، ساحل زیبا، فرودگاه بین المللی در جوار شهرستان می باشد، خواستار توجه هر چه بیشتر به آثار و ابنیه تاریخی و فرهنگی و گردشگری کنگان شد.

 وی افزود : باید برای توسعه گردشگری و احیاء میراث فرهنگی شهرستان برنامه های اساسی تدوین و تهیه گردد تا در آینده شاهد حضور و رشد گردشگر در این شهرستان و تاثیر آن در زندگی اقتصادی مردم باشیم.

 ناصر امیر زاده مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر گفت: شهرستان کنگان دارای آثار تاریخی و گردشگری بسیاری است و در حفاظت از این آثار باید کوشید تا روز به روز بهبود یابد.

وی افزد: صنایع دستی و گردشگری یکی از ستون های میراث فرهنگی و جزء قطب گردشگری محسوب می شود و باید همه سعی و تلاش برای حفظ آنها بکار گیریم.

 امیر زاده همچنین خواستار اهتمام بیشتر در جهت محافظت از بناهای تاریخی این شهرستان و ممانعت از ساخت و سازهای بدون مجوز در حریم میراث فرهنگی سیراف شدند.

در ادامه این مراسم فرماندار کنگان انتخاب ابراهیم ثابت را به عنوان مسئول اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کنگان تبریک گفته و برای ایشان آرزوی توفیق در خدمت رسانی به مردم کرد.

ابراهیم ثابت از برنامه های خود برای توسعه گردشگری شهرستان کنگان مطالبی را ارائه و از حسن اعتماد مدیر کل و فرماندار در انتصابشان به سمت مسئول اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تشکر نمودند.

ابراهیم ثابت متولد روستای کناری (بردخون) شهرستان دیر است. از سال ۱۳۶۴ به کنگان مهاجرت کردیم و تقریباً همه مقاطع تحصیلی مدرسه ای را در کنگان بود سال ۱۳۷۲به دانشگاه تهران رفت و لیسانس را از آنجا گرفت. در سال ۱۳۷۸به عنوان دبیر به استخدام رسمی آموزش و پرورش شد وی به عنوان رئیس حزب ندای ایرانیان در شهرستان کنگان فعالیت می کند.

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه