کد خبر : 68947 تاریخ ثبت : 1396/7/7 14:22:06
شهید محسن حججی با شهادت خود موجی جدید از شهادت‌ خواهی و شهادت‌ طلبی را در جای جای ایران زنده کرد امام جمعه سیراف:

شهید محسن حججی با شهادت خود موجی جدید از شهادت‌ خواهی و شهادت‌ طلبی را در جای جای ایران زنده کرد

حجت السام عاشوری امام جمعه سیراف گفت: یاد و خاطره همه شهدای اسلام بالاخص شهدای ۸ سال دفاع مقدس که خوش درخشیدند و برای به ثمر رسیدن و تنومند کردن درخت انقلاب اسلامی فداکارانه جان خود را در جویبار ولایت نثار کردند گرامی می داریم.

به گزارش کوگانا حجت السام عاشوری امام جمعه سیراف گفت: یاد و خاطره همه شهدای اسلام بالاخص شهدای ۸ سال دفاع مقدس که خوش درخشیدند و برای به ثمر رسیدن و تنومند کردن درخت انقلاب اسلامی فداکارانه جان خود را در جویبار ولایت نثار کردند گرامی می داریم.

وی گفت: امروز کسانی مانند شهید حججی ها از نسل جدید اینگونه درس از کربلا و عاشورا می آموزند و روح شهادت و ایثار را یکبار دیگر در جامعه احیاء می کنند؛ درود و سلام خداوند بر مردم قدرشناس ایران اسلامی که اینگونه از شهید و شهادت تجلیل می کنند و در تشییع جنازه این شهید عزیز نشان دادند که مردمی قدرشناس هستند.

حجت السلام عاشوری ادامه داد: کسانی که بر شهدای مدافع حرم خرده می گرفتند امروز ببینند چگونه رهبر انقلاب و مردم و مسئولین همه در کنار هم دور شمع وجودی شهید پروانه وار می گردند.

امام جمعه سیراف با تاکید بر اینکه مردم ما به شهادت امثال حججی‌ها افتخار می‌کنند، یادآور شد: شهید محسن حججی با شهادت خود موجی جدید از شهادت‌خواهی و شهادت‌طلبی را در جای جای ایران زنده کرد. و باید آفرین گفت به همسر شهید حججی که خطاب به دشمنان انقلاب و اسلام گفتند: یک ذره از اراده ما کم نخواهد شد و من شهیدم را تقدیم حضرت زینب(س) کردم.و این سخن همه خانواده های معظم شهداست که خون عزیزانشان را فدای اسلام عزیز کردند.

وی در پایان گفت: حسین على(ع) یکى از امامان و پیشوایان معصوم است که چون در صحنه مبارزه با دشمن قرار مى‏گیرد، پیام استقامت و پایدارى او در همه انسانها موج و تحرک ایجاد مى‏کند و آن‏جا که اسلام به فداکارى او نیازمند است، شعار صبر و شکیبایی‏اش براى همه جهانیان الگو و سرمشق مى‏ گردد.

 

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه