کد خبر : 67051تاریخ ثبت : 1396/1/30 17:25:33
میدان مرکزی کنگان چند می ارزد؟ سوال ممنوعه

میدان مرکزی کنگان چند می ارزد؟

قاعدتاً یکی از پروژه های مهم شورا وشهرداری در چهار ساله ی گذشته میدان مرکزی شهر کنگان است میدانی که چشم اندرونی شهر و محل تردد غالب شهروندان و گردشگران غریبه و آشناست .

به گزارش کوگاناقاعدتاً یکی از پروژه های مهم شورا وشهرداری در چهار ساله ی گذشته میدان مرکزی شهر کنگان است میدانی که چشم اندرونی شهر و محل تردد غالب شهروندان و گردشگران غریبه و آشناست . آنجا که تجسم همه ی داشته ی معماری و فرهنگی ما منعقد و منجمد شده تا استوانه ی مدوری کوتاه قامت از مصالح ساختمانی زمخت نشسته بر قلب کنگان رخ بنمایاند بسیار خوب حدوداً دوسالی زمان و هزینه هایی هم در برداشته است .

و شاید آخرین هنرنمایی و ته مانده بضاعت ما همین بوده است؟ هر عابری که به آن اندک توجهی نشان دهد از ظن خود قیمتی بر روی آن می گذارد 200 ،400،500 برخی تا 1/5 ملیارد و حتی بیشتر و بعضی آن را 5 پر و شش پر می خوانند طبعاً چون خواجه حافظ نیست معذورند و مغفور و به نظر می رسد که این میدان فعلاً نه خریداری دارد و نه فرشنده ای براساس پرداختن به موضوعات مشابه یعنی ساخت و تصویر میادین شهرها اگر به جستجوی ابتدائی در مرور گر شبکه مجازی ارجاع بدهیم اموری تازه دستگیرمان خواهد شد و اگر بخواهیم از لحاظ فنی بررسی کنیم چاره ی نمی مامد که به استناد قوانین موجود از کارفرمایان و شهروندان طرح سوال شود.


آیا می دانید براساس ماده 71 قانون شوراها انتشار صورت جامع درآمد و هزينه شهرداري كه هر شش ماه يك بار توسط شهرداري تهيه مي شود براي اطلاع عموم و ارسال نسخه اي از آن به وزارت كشور از وظایف شوراها است؟
 شورای شهر شما تاکنون چند بار صورت درآمد و هزینه های شهرداری را به شما اطلاع داده است؟

آیا می دانید براساس بند 31 ماده 71 قانون شوراها- (الحاقی 6/7/1382) شورا موظف است در پايان هر سال مالي صورت بودجه و هزينه خود را جهت اطلاع عموم منتشر نمايد و نسخه اي از آن را جهت بررسي به شوراي شهرستان و استان ارسال كند؟
 بودجه و هزینه های شورای شهر شما در چهار سال گذشته چقدر بوده است؟
 
آیا می دانید بر اساس ماده 15 قانون شوراها جلسات شوراها علني و با حضور دو سوم اعضاي اصلي رسميت مي يابد و تصميمات با اكثريت مطلق آراي حاضرين معتبر است و تشكيل جلسات غير علني منوط به  تصويب دو سوم اعضاي حاضر در جلسه مي باشد.

تاکنون در چند جلسه علنی شورای شهرخود شرکت کرده اید؟

اعضای شورای شهر تاکنون چند بار در محلات شما برای اظلاع رسانی و پرسش و پاسخ حضور یافته اند؟ علاوه برموارد قانونی و مجموعه مطالبات انتظار این است که در خصوص طراحی و ایجا پروژه ها با بکارگیری مجریان و پیمانکاران توانمند در ابعاد فنی، تجربی و مالی در خصوص کیفیت واگذاری مناقصه با شرایط خاص و ظرافت حقوقی و لحاظ ابعاد قانونی، تدابیری اتخاذ شود تا براساس فهرست بها که نرخ انجام کار سنخیت فرهنگی و اجتماعی ، نوع مرغوبیت و قیمت مصالح و همچنین تعمیر نگهداری تا زمانی مشخص در نظر گرفته شودتا حقوقی از شهروندان و منقدین پیمان ضایع نگردد.

بویژه که این مطلب از جیث طرح دعاوی و شکاوی یکی از پیچیده ترین و طولانی مدت ترین مراحل رسیدگی به پرونده های حقوقی مرتبط با قرار دادها در سطوح مختلف مراجع قضائی تا رسیدن به نتیجه با خود همراه داشته است  این سایت امادگی دارد تا حداقل جهت تنویر افکار عمومی قرارداد مربوط به طرح اجرای میدان مرکزی شهر کنگان را در صورت دریافت از مبدا شهرداری به عرضه ی دید عموم بگذارد؟

 

عیدالمجید اورا

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
حسين | 30 فروردين 1396 22:24:17 | ارسال پاسخ
0
1
سلام
شما را به خدا اين شهر و مردمش رو نجات بديد
ضعف مديريت شهري بيداد ميكنه
اين فقط مثال كوچكي از بي مديريتي هست


محمد | 31 فروردين 1396 14:36:16 | ارسال پاسخ
0
0
اگر به ما اطلاع بدن که بودجشون چقدره ، از کجا بخورن ?