کد خبر : 66465تاریخ ثبت : 1396/1/8 17:44:30
برازنده نیست که در پایتخت انرژی ایران خانه ی با چوب و گچ وجود داشته باشد نماینده کنگان ،دیر، جم و علسویه در مجلس شورای اسلامی

برازنده نیست که در پایتخت انرژی ایران خانه ی با چوب و گچ وجود داشته باشد

خانم سکینه الماسی در دیدار با مدیر کل استان و ریس های کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کنگان جم و عسلویه افزود : توانمندسازی مددجویان با ایجاد بستر برای اشتغال پایدار بایستی رویکرد مهم نهادهای حمایتی مانند کمیته امداد و بهزیستی باشد.

به گزارش کوگاناخانم سکینه الماسی در دیدار با مدیر کل استان و ریس های کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کنگان جم و عسلویه افزود : توانمندسازی مددجویان با ایجاد بستر برای اشتغال پایدار بایستی رویکرد مهم نهادهای حمایتی مانند کمیته امداد و بهزیستی باشد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: افتخار من این است که به عنوان مددکار جو اجتماعی سال ها در بهزستی بودم.

وی ادامه داد:بزرگترین کاری که در این چندماه انجام دادام افزایش مستمر بگیران کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزستی بوده است.

الماسی افزود: مددجویان هزینه که کمیته امداد دریافت می کند حتی هزینه پرداختی قبوض برق ،آب و گاز بویژه به دلیل شرایطی هوا در جنوب استان بوشهر نمی شود.

نماینده کنگان ،دیر، جم و علسویه در مجلس شورای اسلامی  در باره وجود شرکت پارس جنوبی گفت: شرکت های مستقر در منطقه و مجموعه صنعت در خصوص ایجاد زمینه برای توانمندسازی مددجویان احساس مسئولیت بیشتری کنند و از هیچ خدمتی در این راستا دریغ نورزند.

وی ادامه افزود :برازنده نیست که در پایتخت انرژی ایران خانه ی با چوب و گچ وجود داشته باشد که بعد از سیل گذاشته اکثر آنها تخریب شده است.

الماسی گفت:پیوست های فرهنگی نیاز شهرهای جنوب استان است

نماینده جنوب استان درباره اشتغال مددجویان کیمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: با توجه به رایزانی صورت گرفته است که درفاز جدید پارس جنوبی اولویت استخدامی و جذب با مددجویان کمیته می باشد.

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
مهمان | 11 فروردين 1396 18:32:29 | ارسال پاسخ
0
0
و همچنین برازنده نبود در این ایام که هموطنان ایرانی از سراسر کشور به این شهر میهمان میشوند با وجود فروشگاه های بزرگ که زبانزد همه مسافرین است نمایشگاهی با این وضعیت کالاهای بنجول وغیر ضروری ودر مسیر پر تردد و ترافیک ایجاد شود ضمن اینکه بدلیل وجود نمایشگاه در ساحل قسمت بزرگی از ساحل با این ترافیک ایجاد شده غیر قابل دید وغیر فابل استفاده شدچون هرمسافری فقط فکر عبور با سلامت از ابتدا تا انتهای این قسمت ساحل بود خداوند بانیان ومجریان این طرح را هدایت کند تا با این تفکر وارونه باعث تخریب جاذبه های شهر نشوند
مهمان | 15 فروردين 1396 23:27:26 | ارسال پاسخ
0
0
همشهری عزیز این نمایشگاه کار اصناف وبازرگانی است ومدیریت یاعدم مدیریت ایشان است ارتباطی به نماینده ندارد وباید شهرداری اجازه نمی آد وزیر بار فشار این کار نمیرفت