کد خبر : 66216 تاریخ ثبت : 1395/12/22 18:02:20
نمایشگاه بهاره کنگان، یا تمرین راه بندان

نمایشگاه بهاره کنگان، یا تمرین راه بندان

از قرار گرفتن این نمایشگاه در جایی که همه ساله بخصوص در ایام نوروز که خود محلی پرتردد و شلوع است و یادآور زمانی می شود که جمعه بازار در آن نقظه حتی برای یک روز تعطیل هم بسیار درد سر ساز بود .

به گزارش کوگاناچرا در دفاع از محددوه  وحریم شهر و برنامه ریزی شهری و مکان یابی نمایشگاهی  آنقدر غافل بودیم که اکنون مجبوریم برای ایجاد نمایشگاهی موقت با با هر اسم و رسمی ناچار به بستن یکی از دو خط بلوار ساحلی شده و مسیر ورودی را  به پشت گذر فرعی واگذار کنیم  این سئوال که این روزها طرح شده است به ما یاد آوری می کند که همچنان  حاضریم  اگر شده  آسایش شهروندان را به الاکلنگ بازی ختم دهیم هم ابایی نداریم بعد از گذشت این همه سال از برپایی نمایشگاهای مختلف   هنوز نه  جایگاه  آبرومند تعریف شده ی اختصاصی برای این امر تدارک دیده ایم  و نه شیوه نامه ی برای اینگونه مکان ها واهداف آن تدوین کرده ایم  تا شهروندان  خریدی مطمئن ، روان و  همراه با تسهیلات واقعی داشته باشند؟ و اکنون گزینه انتخابی راه بندان خیابان ساحلی باشد.


صرفنظر از قرار گرفتن این نمایشگاه در جایی که همه ساله  بخصوص در ایام نوروز که خود محلی پرتردد و شلوع است و یادآور زمانی می شود که جمعه بازار در آن نقظه  حتی برای یک روز تعطیل هم  بسیار درد سر ساز بود .

در واقع یکی ازنقاط  مسافر پذیر و نسبتاً آزاد نیز با این روال تحت تاثیر برگزاری این نمایشگاه‌ در میان استقبال مردم بدون توجه به رفع مشکلات آن وپیش بینی تبعات باید منتظر معضلات آن باشیم  .


ترافیک سردرگم و در نظر نگرفتن جای پارک خودرو کافی، محدود بودن سرویس‌های بهداشتی و کمبود مکانی مناسب برای استراحت مراجعه‌کنندگان، طرحی نامناسب است که علاوه بر عرفه داران موجب  رنج  خریداران نیز خواهد بود.


 عدم اطلاع‌رسانی مناسب و محدودیت فضا همچنان از مشکلات متعدد این مکان یابی فوری و غیر کارشناسی شده است


 و اگر تا شروع عرضه اجناس و چگونگی نظارت بر قیمت ها  قضیه را مسکوت بگذاریم می توان احتمال اضافه شدن نارضایتی مراجعین در ابعادی دیگر را به ماجرای مذکور اضافه کرد.
و باید صبر کرد تا مشخص شود سود و زیاد این نمایشگاه  به چه کسانی می رسد و اولویت اصلی در این بازی چیست؟


به هرحال امیدواریم که مشتریان در دام انبار گردانی کالاهای غیر کیفی  و قربانی تکمیل  "نخواندن حساب وکتاب های آخر سال" برخی  افراد دراین طرح نشوند.


 

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
شهروند | 23 اسفند 1395 00:18:59 | ارسال پاسخ
0
0
انتخاب محل نمایشگاه به پیشنهاد اصناف وکسبه بوده واطاق اصناف ذینفع است که با موافقت همه مسولین بجز شهرداری واصرار بر برپایی در این محل وقبول تبعات بعدی انجام شده جایی که شهرداری در چند روز اعلام می کرد محل پنجشنبه باز بود
شهروندی | 23 اسفند 1395 17:50:30 | ارسال پاسخ
0
0
از قیر پاشی وسط روزهای هفته جلوی دبستان زینبیه ودردسر آفرینی برای دانش آموزان ومعلمین واولیاء چه خبر؟ یعنی سایرین تو این اشتباه نمایشگاهی مسئولند پس نقش شهرداری تواین شهرچیه؟
مهمان | 15 فروردين 1396 23:36:00 | ارسال پاسخ
0
0
شهرداری که خودش اسفالت نداره هر وقت اسفالت گیر آورد باید اسفالت کند اول هفته وسط هفته آخر هفته فرقی نمی نداری الحمدلله که اسفالت شد
مهمان | 23 اسفند 1395 09:48:27 | ارسال پاسخ
0
1
سلام حقوق مردم واسه مسئولین مهم نیست متاسفم چیزی در کنگان دیده میشود که تعجب آوره
مهمان | 15 فروردين 1396 23:40:06 | ارسال پاسخ
0
0
آنهایی که از این نمایشگاه استفاده میبرند مشخص است خیلی از غیربومی ها نمایشگاه اجاره کردند وباقیمت یکملیون وچهارصدهزارتومان غرفه گرفتند بنجول تحویل مردم ساکت وخونگرم دادند
مهمان | 9 آبان 1396 21:15:03 | ارسال پاسخ
0
0
آنهایی که از این نمایشگاه استفاده میبرند مشخص است خیلی از غیربومی ها نمایشگاه اجاره کردند وباقیمت یکملیون وچهارصدهزارتومان غرفه گرفتند بنجول تحویل مردم ساکت وخونگرم دادند