کد خبر : 65311 تاریخ ثبت : 1395/11/26 14:06:07
مشکلات پرداخت حقوق و کارانه پرسنل بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان رئیس بیمارستان کنگان تشریح کرد

مشکلات پرداخت حقوق و کارانه پرسنل بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان

رئیس بیمارستان کنگان در خصوص پرداخت حقوق و کارانه پرسنل توضیحاتی را ارائه نمود.

به گزارش کوگانا یکی ار کارکنان بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان با خبرنگار ما گفت : ما70نفر از نیروهای مشغول به کاردر بیمارستان امام خمینی (ره)شهرستان کنگان هستیم که به عنوان نیروهای روزمزد(ساعتی)

در کل بخش های بیمارستان(داروخانه،زایشگاه،اتاق عمل،اورژانس)بدون داشتن قرارداد و بیمه مشغول به کار هستیم .

در ادامه گفت: تاکنون که به اواخرسال 95و به عیدسال نزدیک می شویم ما فقط حقوق 5ماهه اول سال را دریافت کرده ایم و این درحالی است که مبلغ دریافتی هرماه ما به 800 هزارتومان هم نمیرسد و موقع پرداخت مبلغی هم به عنوان مالیات کم می کنند.

در پایان افزود: مسوولین قول این هفته و هفته دیگر می دهد که بیمه می شوید و مطالبات پرداخت می شود اما خبری نشده است.

دکتر حسن حیدری رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان در گفتگویی با خبرنگار این سایت خبری تحلیلی درباره پرداخت نشدن مطالباتی پرسنل گفت: اکثر بیمارستان ها مشکل پرداخت حقوق و کارانه پرسنل دارند خوشبختانه دانشگاه علوم پزشکی در پرداختی رتبه دوم دارند.

 

ریس بیمارستان کنگان در ادامه گفت:در این زمینه روال دانشگاه این است که کارانه را با فاصله پنچ ماهه پرداخت می‌کنیم که این کار را انجام داده‌ایم؛ به طوری که کارانه پنچ ماه سال ۹۵ را هم پرداختیم. این در حالیست که اکثر دانشگاه‌ها در کشور بیش از هشت ماه حتی تا یک سال در پرداخت کارانه فاصله دارند و حتی دانشگاه‌هایی داریم که تازه کارانه سال قبل را تسویه می‌کنند.

حیدری افزود: البته با وجود این شرایط، هنوز هم تراز دانشگاه در پرداخت‌ها مثبت است.

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه