آرشیو موضوعی: وبلاگ نوشتهتعداد اخبار : 0

آمار خطا و قصور پزشکی و پیرا پزشکی در کنگان چند درصد است؟

امکان بروز اشتباه در همه حرفه ها وجود دارد ، زیرا خطا بخشی از طبیعت انسان است، اما وقتی که این مهم به زندگی بیماران برخورد دارد، این اشتباه ممکن است پذیرفته نشود. در سطور زیر، البته خط مشی طبابت در تلاش برای روشن کردن فاصله بین آنچه که در این پروسه رخ می دهد

«راز خنجر» یمنی ها افشا شد

مجموعه مستند «راز خنجر» درباره تاریخ و فرهنگ مردم یمن و زمینه ها و عوامل حمله عربستان سعودی به این کشور، در چهار قسمت از شبکه افق پخش می شود.

جمهوری اسلامی کابوس آمریکایی‌ها است

رئیس دفتر عقیدتی و سیاسی فرمانده کل قوا با بیان اینکه انقلاب اسلامی به کابوسی برای آمریکایی‌ها تبدیل‌شده است بر لزوم آگاه‌سازی مردم از خطرات متوجه انقلاب توسط روحانیت تأکید کرد.

لبخند شیطان/ پاسخ منفی روحانی به درخواست ترامپ برای ملاقات حضوری

در جریان سفر آقای روحانی به نیویورک برای شرکت در اجلاس سالانه سازمان ملل که در روزهای پایانی شهریور سال جاری انجام شد، ترامپ رئیس جمهور آمریکا از وی برای یک دیدار حضوری دعوت کرده اما با پاسخ منفی رئیس جمهور کشورمان روبرو شده است.

مرحوم دولابی:چه جای خوبی است، دنیا!

مرحوم میرزا اسماعیل دولابی می فرمود:آیا تو مغرور دنیا شده‌ای و آن گاه آن را مذمّت می‌کنی؟ ببینید که او را چه کرد؟ حال او هر که بود، شیطان بود، یا غیر آن. سپس حضرت، خود دنیا را تعریف می‌کند. گوش بدهید تا بدانید جایی بهتر از اینجا نیست.

مرقد امام، ستاد انتخاباتی لیبرالها!

کارگران با صدای رصا، دردهای نهفته درونی 4 ساله خود را چنین فریاد زدند: «عزا عزاست امروز....روز عزاست امروز....زندگی کارگر رو به فناست امروز» و همچنین «عزا عزاست امروز....روز عزاست امروز....جامعه کارگری.....صاحب عزاست امروز»

قدرت تأثیرگذاری دین در انگیزۀ شرکت در انتخابات

دین عامل قدرتمندی برای ایجاد انگیزه در مردم برای شرکت در انتخابات و انتخاب صحیح است و انسان را در تشخیص درست راهنمایی می‌کند. ولی متأسفانه در جامعۀ ما، قدرت تأثیرگذاری دین در انگیزۀ شرکت در انتخابات، و در انتخاب بهتر، به‌شدت نادیده گرفته می‌شود

حماسه اقتصادی و اقتصاد مهدوی

اقتصاد رایج جهانی، بر دروغ و فریب و ایجاد نیاز کاذب استوار است؛ اما اقتصاد اسلامی بر صداقت محض سامان‌ یافته است. اقتصاد اسلامی، هرگونه دروغ و فریب و تقلب را مایة خواری و بی‌برکتی دنیوی و عذاب اخروی می‌داند و صداقت را مایة برکت و خجستگی در دنیا و آخرت می‌داند.

آیا مردم التماس و گریه اشراف دولتی را باور می‌کنند؟!

آیا مردم التماس و گریه اشراف دولتی را باور می‌کنند؟! در حالیکه کارگران معدن گلستان 800 هزار تومان در ماه حقوق می‌گرفته‌اند؛ چگونه می‌توان بغض و گریه جهانگیری را باور کرد؟!

بوی بهشتی آمد

ان شالله در انتخابات پیش رو با انتخاب اصلح "قطار از ریل خارج شده ی انقلاب را به ریل برگردانیم "ما برای ارمان هایمان میجنگیم "امروز جنگ جنگ اراده هاست"هرکس اراده اش قوی تر و عزمش بیشتر پیروز این میدان است :برای پیروزی و دست یابی به ارمانهایمان بجنگیم تا زندگیمان مقدس شود

مقاومتی ملکوتی در اقتصاد مقاومتی

اخلاق و منش اسلامی به همگان می آموزد در زندگی بخصوص در اوضاع نابسامان اقتصادی، می بایست علاوه بر حل مشکل خود، همنوعان را نیز یاری رسانند و دیگران را نیز به این امر مهم تشویق کنند.

آقایون نامزدها بخوانند! پس از بیست و پنج سال سکوت

«او را فرمان می دهد به تقوا و ترس از خدا در امور پنهانی و اعمال مخفی، در آنجا که جز خدا هیچ کس شاهد و گواه، و احدی غیر از او وکیل نیست و نیز به او فرمان داده که برخی از اطاعت های الهی را آشکارا انجام ندهد. در حالی که در پنهان خلاف آن را انجام می دهد.»

غیرفعال کردن آپدیت خودکار ویندوز 10

این کار از طریق غیرفعال کردن سرویس Windows Update در ویندوز 10 صورت می‌گیرد. این روش منجر به غیرفعال شدن کامل دریافت خودکار آپدیت‌ها در ویندوز 10 می‌گردد.

جایگاه ریاست جمهوری شبیه ترین جایگاه به رهبری است

آقای رئیسی با بیان مشکلات واقعی زندگی مردم به برنامه ها و راهکارها اشاره کرد. ▫️ایشان نشان داد اگر بر مسند دولت بنشیند، دولتش دولت خدمت و رسیدگی به محرومین خواهد بود و گرفتار تنشهای سیاسی و بگو مگوهای احزاب نخواهد شد

ای که با وعده ی صد روزه به بار آمده ای

ای که با وعده ی صد روزه به بار آمده ای بار دیگر تو بگو بهر چه کار آمده ای؟؟؟

گزینه‌های جدید برای انتخاب رهبر آینده ایران و جهان تشیع؟

این انقلاب امانتی است که باید بدست شما به صاحب اصلی آن سپرده شود. با دست شما بلی با دست شما.» پس همانند حسن روحانی و اعوان و انصار لیبرالش، به امانت امام عصر(عج) خیانت نکنیم

اعتراف بزرگ دکتر روحانی به نداشتن برنامه برای آینده ایران؟!

جمله “مگر اینکه کسی برنامه داشته باشد”، نشان می‌دهد که آقای روحانی و دوستانش بدون برنامه لازم برای آینده ایران، وارد فضای انتخابات شده‌اند.

انتقاد از عملکرد دولت، ممنوع!!

ایشان بارها در خلال صحبتهایشان منتقدان را چه در زمینه برجام و چه عملکرد دولت ترسو و بزدل و بی سواد و منافق خوانده اند

همه ی جهان حجاب دارد

همه ی جهان حجاب دارد: در تعجبم از مردی که ماشینش را از ترس خط و خش افتادن چادر می پوشاند؛ اما دختر یا همسر و یا خواهر خود را بدون پوشش رها میکند!!

درمان افسردگی با طب سنتی

از دیدگاه طب سنتی برخی از غذاها برای رفع غم و اندوه، افسردگی و وسواس بسیار مفید است؛ مانند: گوشت گوسفند زرده تخم‌مرغ نیم‌برشت (عسلی) شیر فرنی شیربرنج سوپ جو، بوییدن و خوردن سیب مخصوصاً سیب گلاب، دمنوش "به"، شربت تخم بالنگو همراه با گلاب و زعفران، مصرف دمنوش استخودوس بسیار خوب است.
برو به صفحه »