آرشیو موضوعی: اخباری ویژه استانیتعداد اخبار : 0

سکوت مسئولان در فاجعه زیست‌محیطی جنگل گلوبردکان قابل توجیه نیست

نائب رئیس شورای اسلامی استان بوشهر گفت: این روزها طرز بی‌سابقه‌ای شاهد از بین‌رفتن شمار زیادی از انواع ماهیان و آبزیان هستیم که با توجه به وضعیت فاجعه‌بار محیط زیستی رخ داده، مسئولان شهرستانی و استان بوشهر سکوت کرده‌اند که قابل توجیه نیست.

پیگیری آلودگی رودخانه ریز از طریق وزارت نفت و سازمان محیط زیست

نماینده مردم شهرستان‌های جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت:برای بررسی‌های موضوع آلودگی این رودخانه، امروز از طریق وزارت نفت و سازمان محیط زیست پیگیری خواهم کرد

مسابقه انشاء‌نویسی با شرکت 957 نفر برگزار­­ شد

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: مسابقه انشاءنویسی از اول تا هفتم دی ماه سال جاری در 95 کلاس دوره انتقال با شرکت 957 نفر برگزار شد.

فعالیت تشکل مربیان فنی و حرفه‌ای بوشهر موجب ارتقای آموزش‌ها می‌شود

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای بوشهر گفت: فعال‌سازی تشکل مربیان از اولویت‌های برنامه‌های اداره کل فنی و حرفه ای استان بوشهر بوده و این امر با همکاری بخش‌های مربوطه دنبال شده است.

نام‌نویسی از 20 تیم در مسابقات هوا فضای دانشگاه پیام‌نور

دبیر اجرایی دومین دوره مسابقات هوافضای دانشگاه پیام‌نور از نام‌نویسی از 20 تیم در مسابقات هوا فضای دانشگاه پیام‌نور در بوشهر خبر داد

برخورد با صنوف اقدام‌کننده به پول‌شویی

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دشتی گفت: کلیه اتحادیه‌های صنفی موظف‌اند ساز و کار لازم برای اجرای دستورالعمل مبارزه با پولشویی در سطح اصناف عضو و تحت پوشش خود فراهم نمایند که در صورت عدم اجرای این دستورالعمل، وفق قانون نظام صنفی برخورد می‌شود.

برگزاری نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در عسلویه

رئیس روابط عمومی و امور فرهنگی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از برگزاری نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در عسلویه خبر داد.

میزان رضایت‌مندی مردم دشتستان از کمیته امداد مناسب است

فرماندار دشتستان گفت: با وجود این که مشکلات زیادی برای نیازمندان وجود دارد، اما میزان رضایتمندی مردم دشتستان از فعالیت‌های کمیته امداد مناسب است که امید می‌رود این رضایمتندی با خدمات بیشتر بیش از پیش افزایش یابد.

کشف محموله چای قاچاق به ارزش 9 میلیارد ریال در عسلویه

فرمانده انتظامی شهرستان عسلویه از کشف محموله چای قاچاق به ارزش 9 میلیارد ریال در عسلویه خبر داد.

مسابقات بین‌المللی فوتبال ساحلی در بوشهر برگزار می‌شود

رئیس هیات فوتبال بوشهر گفت: مسابقات بین‌المللی فوتبال ساحلی پرشین‌کاپ با حضور چهار تیم ایران، اوکراین، اسپانیا و آذربایجان در بوشهر برگزار می‌شود.

۲۱۰۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در استان بوشهر کشف شد

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر گفت: در ۷ ماهه امسال افزون بر ۲ هزار ۱۰۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در استان بوشهر کشف شده که این کشف این میزان کالای قاچاق از نظر ریالی نسبت به مدت مشابه سال قبل ۸۴ درصدافزایش دارد.

کارگروه ویژه برای اجرایی شدن مصوبه کالای همراه ملوان در بوشهر تشکیل شود

استاندار بوشهر گفت:کارگروهی ویژه متشکل از دستگاه‌های اجرایی مرتبط به موضوع ته لنجی در استان بوشهر تشکیل شود و با نگاه تسهیل‌گری، شرایط برای اجرای مصوبه در استان مهیا شود

۲۵ میلیارد کیلووات ساعت برق در نیروگاه اتمی بوشهر تولید شد

مدیر نیروگاه اتمی بوشهر گفت: تاکنون بیش از ۲۵ میلیارد کیلووات ساعت برق از نیروگاه اتمی بوشهر تولید شده که این مهم سبب صرفه‌جویی ۲ میلیارد دلار شده است.

یک‌میلیارد ریال کالای قاچاق در محور دیر کشف شد

فرمانده انتظامی شهرستان دیر گفت: با توقف یکدستگاه خودرو در محور دیر بیش از یک‌میلیارد ریال کالای قاچاق و بدن مجوز گمرکی کشف شد.

پیشگیری از بیماری‌ای قلبی و عروقی در دشتستان در اولویت قرار بگیرد

امام جمعه برازجان با تاکید بر پیشگیری از بیماریهای قلبی و عروقی در دشتستان گفت: ائمه جمعه و مسئولان شهرستان دشتستان باید ترویج فرهنگ مراقبت‌های دوره سالمندی پیش‌قدم باشند.

رزمایش پدافند غیرعامل در مراکز حساس استان بوشهر اجرا می‌شود

استاندار بوشهر گفت: با توجه وجود برخی مراکز حساس و حیاتی کشور در استان بوشهر، برای ارتقا مصونیت این مراکز، برگزاری رزمایش و تقویت زیرساخت‌های پدافند غیرعامل در اولویت قرار دارد.

۴۰۰ تن عسل در استان بوشهر تولید شد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر با بیان اینکه یکی از ظرفیت‌های این استان پرورش زنبور عسل است گفت: تعداد کلنی‌های زنبور عسل استان بوشهر سه برابر و تولید عسل آن سالانه به ۴۰۰ تن افزایش یافته است.

رزمایش پرتوی در استان بوشهر برگزار می‌شود

مدیرکل پدافند غیرعامل استان بوشهر گفت: با برنامه‌ریزی انجام شده رزمایش پرتوی در استان بوشهر در سه ماه پایانی امسال در راستای افزایش آمادگی تیم‌های پرتوی برگزار می‌شود.

رشته‌های جدید مهارتی در دانشگاه فنی و حرفه‌ای بوشهر تدریس می‌شود

رئیس دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه‌ای بوشهر برای ترم جدید تحصیلی، رشته‌های جدید مهارتی از جمله آرایشگری بانوان و خیاطی را به رشته‌های خود اضافه کرده است.

دانشگاه آزاد اسلامی از قید و بندهای بروکراتیک آزاد است

رئیس هیئت مؤسس و هیئت امنا دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید براینکه دانشگاه آزاد ظرفیت بسیار بالایی دارد و یکی از دستاوردهای انقلاب است که در دنیا نظیر ندارد، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی از قید و بندهای بروکراتیک آزاد است.
برو به صفحه »