آرشیو موضوعی: اخباری ویژه استانی تعداد اخبار : 0

۲۱۰۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در استان بوشهر کشف شد

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر گفت: در ۷ ماهه امسال افزون بر ۲ هزار ۱۰۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در استان بوشهر کشف شده که این کشف این میزان کالای قاچاق از نظر ریالی نسبت به مدت مشابه سال قبل ۸۴ درصدافزایش دارد.

کارگروه ویژه برای اجرایی شدن مصوبه کالای همراه ملوان در بوشهر تشکیل شود

استاندار بوشهر گفت:کارگروهی ویژه متشکل از دستگاه‌های اجرایی مرتبط به موضوع ته لنجی در استان بوشهر تشکیل شود و با نگاه تسهیل‌گری، شرایط برای اجرای مصوبه در استان مهیا شود

۲۵ میلیارد کیلووات ساعت برق در نیروگاه اتمی بوشهر تولید شد

مدیر نیروگاه اتمی بوشهر گفت: تاکنون بیش از ۲۵ میلیارد کیلووات ساعت برق از نیروگاه اتمی بوشهر تولید شده که این مهم سبب صرفه‌جویی ۲ میلیارد دلار شده است.

یک‌میلیارد ریال کالای قاچاق در محور دیر کشف شد

فرمانده انتظامی شهرستان دیر گفت: با توقف یکدستگاه خودرو در محور دیر بیش از یک‌میلیارد ریال کالای قاچاق و بدن مجوز گمرکی کشف شد.

پیشگیری از بیماری‌ای قلبی و عروقی در دشتستان در اولویت قرار بگیرد

امام جمعه برازجان با تاکید بر پیشگیری از بیماریهای قلبی و عروقی در دشتستان گفت: ائمه جمعه و مسئولان شهرستان دشتستان باید ترویج فرهنگ مراقبت‌های دوره سالمندی پیش‌قدم باشند.

رزمایش پدافند غیرعامل در مراکز حساس استان بوشهر اجرا می‌شود

استاندار بوشهر گفت: با توجه وجود برخی مراکز حساس و حیاتی کشور در استان بوشهر، برای ارتقا مصونیت این مراکز، برگزاری رزمایش و تقویت زیرساخت‌های پدافند غیرعامل در اولویت قرار دارد.

۴۰۰ تن عسل در استان بوشهر تولید شد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر با بیان اینکه یکی از ظرفیت‌های این استان پرورش زنبور عسل است گفت: تعداد کلنی‌های زنبور عسل استان بوشهر سه برابر و تولید عسل آن سالانه به ۴۰۰ تن افزایش یافته است.

رزمایش پرتوی در استان بوشهر برگزار می‌شود

مدیرکل پدافند غیرعامل استان بوشهر گفت: با برنامه‌ریزی انجام شده رزمایش پرتوی در استان بوشهر در سه ماه پایانی امسال در راستای افزایش آمادگی تیم‌های پرتوی برگزار می‌شود.

رشته‌های جدید مهارتی در دانشگاه فنی و حرفه‌ای بوشهر تدریس می‌شود

رئیس دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه‌ای بوشهر برای ترم جدید تحصیلی، رشته‌های جدید مهارتی از جمله آرایشگری بانوان و خیاطی را به رشته‌های خود اضافه کرده است.

دانشگاه آزاد اسلامی از قید و بندهای بروکراتیک آزاد است

رئیس هیئت مؤسس و هیئت امنا دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید براینکه دانشگاه آزاد ظرفیت بسیار بالایی دارد و یکی از دستاوردهای انقلاب است که در دنیا نظیر ندارد، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی از قید و بندهای بروکراتیک آزاد است.

تدریس رشته‌های مؤثر در اشتغال‌‌زایی در دانشگاه آزاد

رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد گفت: این دانشگاه رشته‌های مؤثر در اشتغال‌زایی، اقتصادی و دانش‌بنیان را بر اساس ظرفیت‌های مناطق مختلف کشور تدریس می‌کند.

مشکل مسکن مددجویان طی 5 سال برطرف می‌شود

قائم مقام کمیته امداد استان بوشهر گفت: یکی از طرح‌هایی که با همکاری خیرین و بستگان افراد تحت حمایت دنبال می‌کنیم نهضت ساخت مسکن است که با استفاده از توان خیرین، کمیته امداد و آورده مالی مددجو یا بستگان مددجو ساخت مسکن آغاز می‌کنیم تا در یک دوره زمانی پنج ساله مشکل مسکن مددجویان کاملا برطرف شود.

10 رزمایش در هفته پدافند غیرعامل در بوشهر برگزار می‌شود

مدیرکل پدافند غیرعامل استان بوشهر گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده در این هفته 10 رزمایش نیز در سطح مدارس، امداد و نجات، خیابان‌ها با رژه ماشین‌الات و تجهیزات و کارخانجات برگزار می‌شود.

دانشکده فنی و مهندسی جم ساخته می‌شود/ ارایه تسهیلات 45 میلیاردتومانی به دانشجویان

رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت‌ علوم، تحقیقات و فناوری گفت: به زودی ساخت دانشکده فنی و مهندسی جم با تامین اعتباری که توسط فرمانداری شهرستان جم و حمایت‌های نماینده این شهرستان در مجلس شورای اسلامی انجام شده، آغاز می‌شود

اعزام 6 اکیپ امداد و درمان جامعه پزشکی بسیج استان بوشهر به اربعین حسینی

مسوول بسیج جامعه پزشکی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر از اعزام 6 اکیپ امداد و درمان جامعه پزشکی بسیج استان بوشهر به اربعین حسینی خبر داد.

اربعین‌حسینی الهام‌بخش شهادت، حرکت‌آفرین و بیدار آفرین است

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: اربعین‌حسینی خاطره‌ای شکوهمند، الهام‌بخش شهادت، حرکت‌آفرین و بیدارآفرین است

کمیته امداد مصداق عینی رفع محرومیت در جامعه است

بخشدار مرکزی بندر ریگ گفت: کمیته امداد از مهمترین آرمان‌های حضرت امام و نظام است که به عنوان یک مصداق عینی برای رفع محرومیت تلاش می‌کند.

زندگی فقیرانه زنی جوان که اعضای بدن شوهر مرحومش اهدا شد

همسر این فرد گفت: شغل مرحوم دیراوی کارگری و از همین راه امرار معاش می‌کردیم و پس از فوت وی با درآمد کارگری پدر آن مرحوم که وی نیز فردی سالخورده است زندگی را می‌گذرانیم و تحت حمایت هیچ نهاد حمایتی نیستیم

استانداری بوشهر جلوی هرگونه دخل و تصرفی در زمین فرودگاه شهر آب‌پخش بگیرد

امام جمعه آبپخش گفت: استاندار بوشهر باید بداند که مردم این بخش به شدت با هرگونه تغییرکاربری زمین کنونی فرودگاه این شهر مخالف هستند و اجازه چنین انتقالی نیز نمی‌دهند و از استاندار می‌خواهیم جلوی هرگونه دخل و تصرفی را در زمین فرودگاه شهر آب‌پخش بگیرد.

وزارت نفت تخریب محیط زیست مناطق جنوبی استان بوشهر را جبران کند

نماینده مردم جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: بنا به رسالت و وظیفه‌ای که صنعت نفت در مناطق پیرامونی تاسیسات نفت و گاز در جنوب استان بوشهر دارد، باید متناسب با آلودگی‌های زیست محیطی به جبران بپردازد.
برو به صفحه »