آرشیو موضوعی: گزارش و یادداشتتعداد اخبار : 0

نه هیچوقت اولویت با "کنگانی ها" نیست؟!

اولویت شهرستان خارج شده و به" ثانویت " پس از روز انتخابات تبدیل می شود و بدلیل اینکه هیچ روند قاطعانه درکنار خواست بحق آنها نایستاده ... نتیجه اینکه راز عدم درخشش همینطور مخفی و محکوم می ماند وهمچنان اصالت مطالبه و اجابت پرسشگری مرتبط با این مراجعه در هاله ی از فراموشی به مرور غرق می شود

چرا منابع انسانی کنگان به این روز افتاده است؟

کنگان در مرکز این توجه متاسفانه بجای اینکه منجر به توسعه منابع انسانی بومی باشد و مدیران قابلی را ازا ین شهرستان معرفی نماید دقیقاً برعکس به سمت تضعیف نیروی انسانی محلی و کاهش بکارگیری مدیران بومی شد

اختراع جدید تهیه آب آشامیدنی از آب دریا

دانشمندانی از استرالیا موفق شده اند پس از استفاده از یک نوع گرافن(Graphene) و توسعه ی آن با نام کاربری گرافیر (Graphair) برای ایجاد یک فیلتر آب که می تواند آب دریا را تصفیه کند و تنها پس از یک بار عبور دادن مورد استفاده قرار گیرد گام بلندی را در تهیه آب نوشیدنی به ویژه برای بندر نشینان بردارند.

برای تامین مسکن جوانان کنگانی چکار کرده ایم؟

در پایان سال گذشته و آغاز سال جدید ،نرخ مسکن (اجاره وخرید، فروش) و زمین مسکونی به شکلی حبابی و کاذبی در کنگان افزایش یافته است جمعیت روبه رشد مهاجر و متقاضیان جوان بومی، میانگین بالایی را در پیگیری بحث نشان می دهد.

روی کار آمدن ترامپ نتیجه ی فساد و بحران لیبرالیسم بود

اقتصاددان فرانسوی، بحران دموکراسی غرب را با پدیده نابرابری اقتصادی مرتبط دانسته، هشدار می دهد که نظام دموکراتیک به سبب نابرابری رو به رشد، به این دلیل که سرمایه داران به صاحبان ثروت و قدرت تبدیل می شوند،مفهوم پایان دموکراسی به عنوان یک نظام سیاسی را آشکار کرده است.
نویسنده صهیونیست:

دانشگاه های اروپا جبهه ی ضد اسرائیلی در پیش گرفته اند

دن لوویا: دانشگاه های اروپایی به استادیومی بزرگ برای جنبش های ضد اسرائیل تبدیل شده اند.
سوالی از استاندار بوشهر

در خصوص آسیب فرهنگی، اجتماعی مشروحه زیر در کنگان چه تدابیری اندیشیده شده است؟

نامه یک شهروند کنگانی به استاندار بوشهر در خصوص آسیب فرهنگی، اجتماعی مشروحه زیر در کنگان چه تدابیری اندیشیده شده است به شرح زیر است.

لغو توافق هسته ای صلح جهانی را به مخاطره می اندازد

،برخلاف روابط بین قدرت های بزرگ، آنچه که در حال حاضر بین « واشنگتن، ترامپ» و «مسکو، پوتین» اتفاق می افتد تقریبا نزدیک به وضعیت تنش زا و کشمکش است تا اینکه برخی از ناظران آن وضعیت را نزدیک تر به بازی های سیرک فرض کنند.

سبک تفکر مان را چگونه طراحی و ارزیابی کنیم؟

موضعگیری، موقعیت و تصمیمات ما بازتابی از سبک تفکر ماست و نوع اشتباه در تفکر، تصمیم اشتباه را می سازد و هر کسی که موضع خود را تعیین می کند هر آنچه که هست و می خواهد در مورد هر چه که باشد

در جستجوی نماینده ی شش دانگ

همه ی آنها خود را منسوب به مردم و برآمده از متن توده و طعم محرومیت و فقر چشیده می دانند درد و رنج ها معضلات مردم این خطه غالباً در فراوانی تعدد و تنوع شبیه به همندلاجرم برنامه های نامزدها و تا حدی شعارها و نوع گفتمان شان مشابه هم هستند.

سوء مدیریت اداری چگونه آشکار می شود؟

اهتمام به مدیریت مطلوب و تکنیک ریسک اداره مناسب در موسسات، سازمان ها و دستگاه ها در بخش های مختلف جامعه و مشکلات سوء مدیریت و عدم توانایی در انجام وظایف و عملکرد های مورد انتظار در حال حاضر به عنوان موضوعی علمی و نماد توسعه و پیشرفت اجتماعی جایگاه ویژه ی داشته است.
پروفسور چامسکی

حمایت آمریکا از اسرائیل، عدالت را درهم شکسته است و تجارت واشنگتن را اداره می کند

دلایل اصلی حمایت عوامل ژئو استراتژیکی است و برهمین اسرائیل ارتباطات نزدیکی با ارتش و آژانس های اطلاعاتی در ایالات متحده دارد.

هنوز هم این پول است که برنده انتخابات می شود

کتاب انقلاب بدون رهبر توسط کارن راس، دیپلمات سابق انگلیسی،به عنوان بخشی از مجموعه ی رویکرد شناختی و آگاهی عمیق در درک واقعی از اصطلاح دمکراسی جهانی منتشر شده است.

5 راه حل برای نجات اقتصاد جهان

بیشترین میزان ثروت نسبت به گذشته در اختیار داشته ایم اما ما نتوانستیم آنها را به طور صحیح و منصفانه تقسیم کنیم و در حالی که ما با اقداماتمان میهن مشترکمان یعنی کره زمین را از بین برده ایم.
نویسنده آمریکایی

ترامپ باید قبل از اینکه ایران، بن سلمان را از میان بردارد به کمک او بشتابد

آقای رئیس جمهور، قبل از دیدار شاهزاده محمد بن سلمان، می خواهم برخی از ایده های مرتبط را با شما به اشتراک بگذارم فریدمن در این نامه ی می نویسد: این موضوع که ملک سلمان قدرت را به محمد بن سلمان واگذار کند به زمان مناسب موکول شده است

جوانان کمال جویی و پیامدهای آن

روشن است که ترس از شکست مانع از تکمیل مسیر موفقیت دانشجویان یا کارکنان می شود لذا باید آنها را تشویق کرد تا اقدامات ساده ای را که می توانند با انعطاف پذیری کنترل شوند گام به گام دنبال کرده و انجام دهند.

آموزش و پرورش اساس تغیرات اجتماعی

مدرسه یک نهاد سیستماتیک است که در محدوده تحصیل و آموزش فعالیت دارد و به دنبال یک برنامه تربیتی و آموزشی که توسط دولت و مردم تامین مالی می شود حرکت می کند.
اعتراف روزنامه صهیونیستی یدعوت احرنوت

مردم اسرائیل به آینده خودشان بدبین هستند

درحالیکه رژیم صهیونیستی در حال آماده سازی خود برای جشن 70 سال از اشغال سرزمین فلسطین ، روزنامه یدعوت احرنوت از وجود یک حالت بدبینی در میان اسرائیلی ها در مورد آینده دولت شان آشکار کرد.

صنعت گاز برای کنگان نقمت بود و برای دیگران نعمت

مزایای توسعه ی میادین پارس جنوبی را کارشناسان گفته اند و کسی منکر آن نیست اما در طرفی دیگر واقعیت این است که توسعه ی میادین گاز پارس جنوبی برای مردم این شهرستان نقمت بوده است .

رضایتمندی و عدم رضایت در مسیر حرفه ای کارکنان اداری

عوامل رضایت شغلی چه تاثیری در کسب و کار شرکت ها دارد تعریف دقیقی از رضایت شغلی و مشکلات کارکنان وجود ندارد دلیل عدم وجود چنین تعریفی رضایت نداشتن کامل مدیران از کارکنان است.
برو به صفحه »